Microsoft rozpieszcza graczy. Większa populacja gier w usłudze Game Pass również na PC

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 18.03.2021, 10:10 Aktualizacja: 18.03.2022, 10:10
W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Outriders, nowa gra People Can Fly, od dnia premiery będzie dostępna w usłudze Game Pass na konsolach. To jednak nie wszystko, co dla swoich subskrybentów przygotował Microsoft i jeszcze w tym miesiącu spodziewać się możemy kolejnych nowości w ramach abonamentu.
0 Udostępnień

Outriders, Undertale czy Yakuza 6 – co wybieracie?

Zawartość Game Pass powiększy się wkrótce o kolejne produkcje, o czym Microsoft poinformował kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przez cały marzec do usługi będą dodawane zarówno nowe produkcje (m.in. ciekawie zapowiadająca się gra indie Genesis Noir), jak i te dobrze znane, które swoją premierę miały dobrych kilka lat temu.

Przy okazji potwierdzono, że Outriders od dnia debiutu stanie się dostępny w usłudze Microsoftu na Xboksach i telefonach z systemem Android. Z tego powodu People Can Fly postanowiło zwrócić pieniądze wszystkim osobom, które zdecydowały się na przedsprzedaż ich najnowszej strzelanki, o czym więcej można przeczytać w specjalnym redditowym wątku.

Game Pass na marzec – gry, które zostaną dodane

 • Undertale (PC, konsole, Android) – 16 marca
 • Star Wars: Squadrons (konsole) – 18 marca
 • Empire of Sin (PC, konsole, Android) – 18 marca
 • Nier: Automata (PC) – 18 marca
 • Torchlight III (PC) – 18 marca
 • Genesis Noir (PC, konsole) – 25 marca
 • Supraland (PC) – 25 marca
 • Octopath Traveler (PC, konsole) – 25 marca
 • Pillars of Eternity II: Deadfire – Ultimate Edition (PC) – 25 marca
 • Yakuza 6: The Song of Life (PC, konsole, Android) – 25 marca
 • Narita Boy (PC, konsole, Android) – 30 marca
 • Outriders (konsole, Android) – 1 kwietnia

Jednocześnie 31 marca z usługi zniknął Journey to the Savage Planet, Hyperdot i Machinarium.

EA Play trafia do Game Passa na PC

O tym, że usługa subskrypcyjna Electronic Arts miała trafić do Game Passa na komputerach osobistych wiemy od kilkunastu miesięcy, ale ze względu na opóźnienia Microsoft był zmuszony opóźnić ten ruch o kilka miesięcy. Zdaje się jednak, że czekanie dobiegło końca, bo już dziś o godzinie 23:59 czasu polskiego użytkownicy pecetów będą mogli cieszyć się wieloma grami wydanymi przez Electronic Arts w ramach subskrypcji Game Pass. A jest z czego wybierać, ponieważ EA Play to ponad 60 gier, a do tego kilkanaście 10-godzinnych dem w ramach usługi EA Access.]

By jednak to zrobić, konieczne będzie pobranie aplikacji EA Desktop i zarejestrowanie się na niej (można do tego użyć konta Origin). Następnie wystarczy połączyć się z serwerami Microsoftu, by uzyskać dostęp do gier w ramach abonamentu EA Play. Usługa ta daje również zniżki i specjalne bonusy, o ile ktoś zdecyduje się na zakupy w sklepie Electronic Arts.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments