Mixer przebije Twitcha dzięki Ninjy? To możliwe!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 5.08.2019, 16:00 Aktualizacja: 5.08.2020, 15:57
Jeden z najpopularniejszych graczy i streamerów Fortnite'a przed kilkoma dniami opuścił Twitcha! Tyler "Ninja" Blevins będzie od teraz zamieszczał streamy ze swoich gier na platformie Mixer należącej do Microsoftu. Pierwsza relacja przyniosła mu tam pół miliona subskrypcji!
mixer ninja
0 Udostępnień

Ninja osiągnął pół miliona subskrybentów na Mixerze!

W zeszłym tygodniu świat skupiony wokół streamerów obiegła niespodziewana wiadomość: Tyler „Ninja” Blevins, jeden z najpopularniejszych graczy i streamerów Fortnite’a, zdecydował się na odejście z Twitcha. W filmiku zapostowanym na YouTube ogłosił początek współpracy z platformą do streamingu wideo należącą do Microsoftu.

W trakcie swojego pierwszego streama na Mixerze udało mu się zebrać 500 000 subskrybentów. Prowadził go na festiwalu muzycznym Lollapalooza, który odbywał się w ubiegły weekend w Chicago.

Co to jest Mixer i czym różni się od Twitcha?

Mixer to nabyta przez Microsoft platforma do streamingu wideo, która rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2016 roku jako Beam, aby rok później zmienić nazwę właśnie na Mixer. Rebranding związany był z planami Microsoftu, który po nabyciu Beama i uczynieniu zeń oficjalnego programu streamingowego Xbox One chciał rozpropagować platformę na całym świecie.

Według zapewnień Mixera jego największym wyróżnikiem jest brak opóźnień, co pomagać ma w interaktywności streamów. Za pomocą dostępnych narzędzi gracze z łatwością mogą skłaniać fanów do głosowania na konkretne ruchy czy robić wśród nich ankiety. Ninja, mający na Twitchu ponad 14 milionów obserwujących, z pewnością

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments