Mortal Kombat 11. Fatality Kitany i D’Voraha

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 13.04.2019, 10:10 Aktualizacja: 13.04.2020, 10:10
Nasza recenzja wersji beta przekonała was do sięgnięcia zaraz po premierze po Mortal Kombat 11? Fatality Kitany i D'Voraha z nowych materiałów promocyjnych może utwierdzić was w przekonaniu, że na tę grę naprawdę warto czekać. Jest brutalnie i widowiskowo, a D'Vorah bywa nawet blokowany na Twitterze.
mortal kombat 11 fatality kitana
4 Udostępnień

A może tak fatality o poranku?

Fani gier, w których głównym celem jest zbicie do czerwoności paska życia oponenta, mają do wyboru wiele produkcji, w dużej mierze pochodzących z Japonii. Największym klasykiem tego typu gier jest chyba jednak seria Mortal Kombat. Fatality brutalnie rozrywające kręgosłupy przeciwników to tylko wierzchołek góry miodności, jaką oferuje gra. Jak będzie to wyglądało?

W Mortal Kombat 11 fatality nadal mają być brutalne, choć nieco bardziej zbalansowane. – Skoro już o combo mowa, jest to jedna z rzeczy, które twórcy prawdopodobnie zmienili. Wydają się krótsze. Może to dlatego, że miałem mało czasu na betę i nie starczyło czasu na szlifowanie techniki. A może dlatego, żeby zrównoważyć pojedynki – pisał Mourner w naszej recenzji wersji beta Mortal Kombat 11. – W końcu kto lubił szybką śmierć w 2-3 combosach w poprzednich częściach? Chyba tylko wygrywający, który zapamiętał całą tę śmiercionośną kombinację. A w czasie walki wykonał ją bezbłędnie – wyjaśniał.

Zapowiedzi Mortal Kombat 11. Fatality Kitany i D’Voraha.

Starzy bohaterowie powracają. Choć Kitana została w uniwersum Mortal Kombat uśmiercona, trochę zabaw z linią czasową fabuły pozwoli jej wziąć udział w kolejnym turnieju. Kitana swoje fatality w Mortal Kombat 11 wykonywała będzie niezwykle brutalnie, poniższy trailer zdecydowanie nie powinien być odtwarzany dzieciom!

Nie inaczej jest z fatality D’Voraha, które przedstawione zostało na kontrowersyjnym klipie. Wygląda on naprawdę widowiskowo, o niebo lepiej niż w przypadku prezentowanego ostatnio Kollectora (nowego bohatera Mortal Kombat 11). Jeżeli nie widzicie materiału natychmiast, koniecznie sprawdźcie ustawienia swojego Twittera i pozwólcie na wyświetlanie kontrowersyjnego contentu!

Również nie możecie doczekać się Mortal Kombat 11 i fatality dokonywanego na dogorywającym wrogu?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments