Mount & Blade 2: Bannerlord. Patch 1.3.1 już dostępny!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 11.05.2020, 12:37 Aktualizacja: 11.05.2021, 12:37
Dostępny w Early Access Mount & Blade 2: Bannerlord od marcowej premiery zmienia się na lepsze z miesiąca na miesiąc. Długie patch notes odnotowują co dwa tygodnie kolejne i kolejne błędy, które udaje się wyeliminować dzięki współpracy producentów oraz fanów zdeterminowanych, aby zagrać w M&B we wczesnym dostępie. Patch 1.3.1. to kolejny etap usprawniania tytułu.
Patch 1.3.1 to najnowszy update Mount & Blade 2: Bannerlord
0 Udostępnień

Patch 1.3.1 poprawia kolejne błędy Bannerlorda

Jak poinformowało studio Tale Worlds, producenci jednej z najdłużej wyczekiwanych gier na rynku, dostępny jest już update 1.3.1 do Mount & Blade 2: Bannerlord. Czekaliśmy na niego dwa tygodnie, po tym jak 24 kwietnia wypuszczony został update opatrzony numerkiem 1.2.0.

Długość oficjalnych Patch Notes jest naprawdę imponująca. Mount & Blade 2: Bannerlord nie jest typową grą AAA robioną przez olbrzymie studio, więc przy planach na rozgrywkę kreślonych z tak wielkim rozmachem liczba błędów odnotowywanych przez entuzjastów M&B nie jest niczym dziwnym. Tym bardziej, że przede wszystkim na ich wyłapywaniu zależało twórcom produkcji w przyjętym modelu dystrybucyjnym.

Błędy są wpisane w model dystrybucji Mount & Blade 2

Zapowiadana przez nas premiera Mount & Blade 2: Bannerlord miała miejsce w marcu. Choć pierwsze informacje o drugiej odsłonie niezwykle popularnego sandboksa w klimatach średniowiecznych pojawiły się w 2012 roku, gracze musieli czekać na możliwość sprawdzenia nowych funkcjonalności do 2020 roku! Samo tworzenie silnika produkcji zajęło deweloperom 4 lata, a ulepszanie gry nie jest jeszcze zakończone.

Produkcja Tale Worlds wciąż opatrzona jest znaczkiem Early Access. Oznacza to, że nie należy traktować jej jako skończonego dzieła. Wczesny dostęp do Mount & Blade 2: Bannerlord pozwala fanom pobawić się w tej wielkiej średniowiecznej piaskownicy, ale gracze muszą zdawać sobie sprawę, że wciąż natykali będą się na glitche, crashe i całą masę niedogodności. Czego jednak nie zniesie fan, aby nie czekać na taką produkcję kolejne kilka lat?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments