MTG Arena: zmień hasło po ostatnim wycieku danych!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 18.11.2019, 17:00 Aktualizacja: 18.11.2020, 15:59
Loginy, hasła oraz adresy e-mail to dane, które mogą być narażone na niebezpieczne działania ze strony osób niepożądanych po ostatnim wycieku z Wizards of the Coast. Firma produkująca analogowe oraz cyfrowe Magic: the Gathering prosi o zmianę haseł w MTG Arena, Magic Online oraz systemie DCI.
mtg arena zmien haslo po wycieku danych
3 Udostępnień

WotC prosi o zmianę haseł w MTG Arena

Jeżeli wśród preferowanych przez was karcianek prym wiedzie MTG Arena, koniecznie powinniście zainteresować się ostatnim wyciekiem danych, do którego doprowadziło Wizards of the Coast. Wśród przypadkowo dostępnych danych znalazły się loginy użytkowników, ich e-maile oraz hasła. Firma poinformowała o tym w wiadomości wysłanej do graczy narażonych na potencjalny atak i prosi wszystkich użytkowników MTG Arena, Magic Online oraz DCI (system rankingowy analogowej wersji Magic: the Gathering) o zmianę hasła.

Jak wyciek danych komentowany jest przez WotC? – Wierzymy, że to odosobniony incydent powiązany z historyczną bazą danych i nie jest powiązany z naszymi obecnymi systemami. Bazując na naszym dochodzeniu, nie mamy powodów, aby wierzyć, że dane użyte zostały w jakimkolwiek niecnym celu – mogą przeczytać gracze MTG Arena, którzy otrzymali wiadomość.

Źródło: Dot Esports. Grafika: Wizards of the Coast.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments