Multiplayer Fallout 76 w gameplayu

Michał Małysa Gry Publikacja: 9.10.2018, 8:57 Aktualizacja: 9.10.2018, 8:57
Gracze będący przez ostatnie kilkanaście lat zahibernowani lub odcięci od świata mogliby doznać niezłego szoku, widząc tok rozwoju serii. Cykl gier ze świata sygnowanego logiem Vault Boya poszedł mocno wbrew swojemu flagowemu hasłu.
0 Udostępnień

Wojna bardzo się przez ostatnie lata zmieniła

Znanej każdemu graczowi sentencji „war never changes” zadaje kłam również multiplayer Fallout 76, będący jedynym trybem dostępnym w nowej odsłonie kultowego postapo.

Nowa produkcja Bethesda Softworks idzie w ślady hitowych poprzedniczek z serii i również stawia na rozgrywkę bliską strzelankowej. Wyborem gracza jest przemierzanie świata w widoku pierwszo- lub trzecioosobowym, ale walka rozgrywa się w czasie rzeczywistym. Nic dziwnego – multiplayer Fallout 76 miał być pierwotnie tylko dodatkowym trybem Fallouta 4. Do sieci trafiły właśnie trzy obszerne gameplaye. Co na nich widać?

Multiplayer Fallout 76 nie wygląda zbyt dynamicznie

Może być to kwestia faktu, że głównym celem tych prezentacji było pokazanie szerokiego wachlarza mechanik, jednak na dzień dzisiejszy gra wydaje się bardzo mało dynamiczna. Owszem, prócz zbierania rozrzuconego po postapokaliptycznym świecie lootu jest tam trochę strzelania, ale nie wydaje się ono za grosz żywe. Potwierdza to obawy wielu graczy, którzy nie mają wielkich oczekiwań wobec gry opartej na podrasowanym silniku Bethesdy, znacznie lepiej przystosowanym do obsługi gier w konwencji The Elder Scrolls.

To może być jednak złudne wrażenie. Wszystko ocenić powinniście sami:

I jak wrażenia?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments