Trailer Mutant Year Zero: Seed of Evil z łosiem Big Khanem

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 23.07.2019, 11:00 Aktualizacja: 23.07.2020, 14:00
Postapokaliptyczny świat opanowany przez zmutowane zwierzęta to doskonała sceneria dla eklektycznej gry, która łączy w sobie taktyczną strategię turową, przygodówkę, RPG-a oraz skradankę. Do barwnej plejady bohaterów Mutant Year Zero w dodatku Seed of Evil dołączy prezentowany na trailerze Big Khan!
trailer mutant year zero seed of evil
7 Udostępnień

Mutant-łoś w Mutant Year Zero: Seed of Evil!

Jeszcze w lipcu otrzymamy nowy dodatek do hitowej turowej strategii taktycznej Mutant Year Zero, która mimo zmieszania kilku gatunków (mocno zarysowane były w niej jeszcze elementy RPG i skradanek!) oraz niezwykle oryginalnego zbioru głównych bohaterów potrafiła znaleźć drogę do serc wielu graczy.

Tymczasem twórcy prezentują nam nowego bohatera: łosia Big Khana. Będzie on jednym z mutantów, którzy odegrają niebagatelną rolę w dodatku Seed of Evil. Dołączy od do barwnej palety postaci, które przemierzają postapokaliptyczny świat w poszukiwaniu rajskiego Edenu. Czy będzie on tak charyzmatyczny jak kaczor Dux oraz dziki Bormin? Trailer Mutant Year Zero: Seed of Evil wskazuje na to dość jednoznacznie!

Mutant Year Zero: Seed of Evil jeszcze w lipcu!

Dodatek do wydanej w grudniu zeszłego roku gry Mutant Year Zero: Road to Eden wyjdzie nie tylko na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. 30 lipca 2019 będzie bowiem dniem, w którym podstawowa wersja gry wraz z dodatkiem stanie się dostępna również dla posiadaczy Nintendo Switch.

Za powstanie gry Mutant Year Zero: Road to Eden oraz prezentowanego na trailerze dodatku odpowiada studio The Bearded Ladies.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments