Na ustach wszystkich. Premiera w Netflix już jutro!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 16.07.2020, 13:45 Aktualizacja: 16.07.2021, 13:45
Netflix przyzwyczaił nas do tego, że proponuje seriale o młodzieży, przybliżające problematykę tego specyficznego, nastoletniego okresu w życiu każdego człowieka. Nierzadko są to produkcje dramatyczne, komediowe lub psychologiczne. Tym razem sięgniemy po nieco inny gatunek – thriller. Zapowiadamy premierę brazylijskiego serialu Na ustach wszystkich.
Premiera Na ustach wszystkich w Netflix już wkrótce!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Na ustach wszystkich poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Na ustach wszystkich?

Pierwszy sezon omawianego serialu zasilili bazę danych platformy Netflix w piątek, 17 lipca. O uwagę widowni premiera Na ustach wszystkich będzie rywalizować z premierowymi odcinkami Przeklętej, czyli nowej interpretacji legend arturiańskich, oraz militarnym filmem dokumentalnym Father Soldier Son.

Oczywiście na tym oferta Netflix na lipiec 2020 nie dobiega końca. Ze wszystkimi filmowymi oraz serialowymi nowościami, które każdego tygodnia trafiają do serwisu, możecie się zapoznać za pośrednictwem naszego comiesięcznego zestawienia ze wszystkimi premierami w serwisie.

Epidemia pocałunku

Akcja Na ustach wszystkich rozgrywa się na brazylijskiej prowincji, znanej powszechnie z hodowli bydła. Głównymi bohaterami są nastoletni uczniowie szkoły średniej. Okres dojrzewania i standardową dla ówczesnego wieku codzienność zakłóca nadchodzące zagrożenie epidemią. W miasteczku rodzi się prawdziwa panika.

Przyczyna stale rozszerzającej się skali zachorowań wśród młodzieży jest dość niespotykana – stanowią ją pocałunki. To właśnie taka forma zbliżenia pomiędzy dwojgiem młodych ludzi doprowadza do rozprzestrzeniania choroby. Jak nastoletni bohaterowie poradzą sobie w obliczu epidemii? O tym opowie mroczny, osadzony w konwencji thrillera serial Na ustach wszystkich.

Kto wystąpi w serialu?

Nie poznaliśmy jeszcze imion poszczególnych bohaterów, lecz znamy nazwiska aktorów, którzy tworzą trzon obsady produkcji.

  • Caio Horowicz
  • Iza Moreira
  • Michel Joelsas
  • Denise Fraga
  • Thomás Aquino

Na pierwszy sezon brazylijskiego serialu składa się sześć odcinków.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments