Nasza Planeta – nowy serial Netflixa [ZAPOWIEDŹ]

Michał Małysa Seriale Publikacja: 19.03.2019, 16:06 Aktualizacja: 19.03.2020, 16:06
5 kwietnia na Netflixie zadebiutuje nowy serial - Nasza Planeta. Według zapowiedzi produkcja ma nas zabrać w podróż po “najbardziej niezwykłych zakątkach fascynującej planety, którą nazywamy domem.” Zwiastun nie pozostawia wątpliwości - to będzie prawdziwa uczta dla oczu.
0 Udostępnień

Nasza Planeta – o czym będzie ten serial?

Serial przyrodniczy Nasza Planeta to ośmioodcinkowa produkcja, która ma zachwycać zjawiskowymi zdjęciami dzikiej przyrody, pokazując jednocześnie jak ogromne znaczenie dla naszego życia ma środowisko naturalne oraz jakie kroki należy podjąć, aby je ochronić. Serial będzie miał więc przede wszystkim wymiar edukacyjny.

Realizacja przedsięwzięcia trwała cztery lata. Materiał został stworzony przez 600-osobową ekipę filmową powstawał w 50 krajach na wszystkich kontynentach skupiając się głównie na niezwykłej różnorodności środowiska naturalnego – od arktycznych pustkowi i tajemniczych głębin oceanów, przez rozległe krajobrazy Afryki, po tętniące życiem dżungle Ameryki Południowej.

Pierwszy odcinek zabiera widzów w podróż po tropikalnych lasach Brazylii i norweskim archipelagu Svalbard. Widzowie zobaczą w nim że nietrwałe, połączone ze sobą ekosystemy mają kluczowe znaczenie dla istnienia życia na ziemi.

Dodatkowe informacje o serialu

Produkcja ma być dostępna w tępny w 10 lokalnych wersjach językowych. Wersja oryginalna to narracja Sir Davida Attenborougha. Głos do hiszpańskojęzycznych wersji podkładać będą Penélope Cruz dla widzów w Hiszpanii i Salma Hayek dla publiczności Ameryki Południowej. Polscy widzowie będą mogli zobaczyć serial w narracji Krystyny Czubówny.

Serial Nasza Planeta został wyprodukowany przez Silverback Films, Ltd. we współpracy z WWF, a jego producentami są Alastair Fothergill i Keith Scholey.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments