Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było. Premiera już w maju!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 5.05.2020, 9:54 Aktualizacja: 5.05.2021, 9:55
Ludzie lubią poznawać życiorysy swoich ulubionych gwiazd. Dowodzi tego dobra sprzedaż biografii jako gatunku literackiego. Na zainteresowanie nie mogą także narzekać ekranowe utwory przybliżające sylwetki gwiazd. W maju na HBO GO odbędzie się premiera dokumentu Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było, zapoznającego widzów z życiem tytułowej amerykańskiej aktorki.
premiera dokumentu natalie wood what remains behind już w maju!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery dokumentu Natalie Wood: What Remains Behind w HBO GO poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy dokument Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było?

Film dokumentalny wyreżyserowany przez Laurent Bouzereau trafi na HBO GO w dniu 6. maja. Oficjalne tłumaczenie tytułu to Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było. Więcej o jednej z najwybitniejszych gwiazd w historii Hollywood przeczytacie w naszej biografii Natalie Wood. Warto zgłębić ją przed seansem, tym bardziej, że w Polsce wciąż jest to postać nieco anonimowa.

Dokument o Natalie Wood powinien pozostać niezwykle interesującą i skupiającą wielu widzów przed ekranem premierą. To jedna z najciekawszych nowości z oferty HBO GO na maj 2020! Zainteresują się nią szczególnie zapaleni kinomani.

HBO przybliża historię wielkiej aktorki

Tragiczna, niespodziewana śmierć Natalie Wood do dziś pozostaje sprawą nie do końca rozstrzygniętą. Zwykły przypadek a może zaplanowane zabójstwo – teorii na temat kulis odejścia, mającej w chwili śmierci zaledwie 43 lata aktorki nie brakuje. Film Bouzereau nie rysuje się jednak jako tabloidowy, sensacyjny materiał, którego celem jest obrona jakiejś tezy. Przybiera on formę klasycznej dokumentalnej laurki, na którą znakomita aktorka oraz piękna kobieta Natalie Wood z pewnością zasługuje.

Na Historię Natalie Wood: Pociecha w tym, co było składa się szereg rozmaitych treści audiowizualnych – filmów, fotografii, wypowiedzi osób, które były w życiu bohaterki dokumentu istotne z przyczyn zawodowych lub prywatnych. Pomimo trzech nominacji do statuetki Oscara Wood nigdy nie zdobyła tej prestiżowej nagrody. Jej największym sukcesem pozostało sięgnięcie po Złoty Glob za rolę w nieznanym w naszym kraju serialu From Here to Eternity (nie mylić z filmem o tym samym tytule z 1953 roku z Burtem Lancasterem).

W trakcie, mimo wszystko krótkiej, kariery dane jej było zagrać u boku największych sław kina – Jamesa Deana, Johna Wayne’a, Karla Maldena, Tony’ego Curtisa czy Dennisa Hoppera. O aktorskich osiągnięciach, a także innych dokonaniach wspaniałej aktorki dowiemy się z premierowego w HBO GO dokumentu Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było.

Czyje wspomnienia poznamy w Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było?

W omawianym filmie nie zabraknie tzw. „gadających głów”, czyli dość klasycznego rozwiązania w przypadku dokumentów. Jakich aktorów zobaczymy na ekranie?

  • Robert Redford
  • Mia Farrow
  • Richard Benjamin
  • Elliott Gould
  • Natasha Gregson Wagner

Dokument Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było trafi na platformę HBO GO już 6. maja.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments