NEO zagra w FaZe?! Polak trenuje już z zespołem

Patryk Stec Aktualności o grach Publikacja: 12.05.2019, 16:40 Aktualizacja: 12.05.2020, 16:41
Coraz więcej wskazuje na to, że Filip "NEO" Kubski zagra w esportowym dream teamie! Nieoficjalne informacje, które podane zostały dziś nad ranem na Twitterze, zostały później potwierdzone przez frapujący screen. Nie wiemy jednak, czy były to tylko niezobowiązujące testy, czy zapowiedź czegoś więcej.
10 Udostępnień

Istnieje szansa, że Filip „NEO” Kubski zagra w FaZe

Jeden z lepszych zawodników w historii Counter Strike’a znowu może wrócić na światową scenę. Kolejne sygnały, które docierają do fanów, mogą świadczyć o tym, że Filip „NEO” Kubski negocjuje z FaZe Clanem. Polak miałby tam zastąpić Adrena na pozycji in-game leadera, choć ten dołączył przecież do amerykańskiej organizacji nie tak dawno. Informację podał najpierw na Twitterze Haci.

Treningi nowego teamu FaZe’a?

Potem internet obiegły screeny z listy graczy na serwerze FaZe, a na niej znalazł się Neo, trenujący z Guardianem i resztą zespołu:

Wygląda na to, że już wkrótce czekają nas pozytywne wiadomości dotyczące legendarnego zawodnika. Filip „NEO” Kubski przez ostatnie 4 lata reprezentował barwy Virtus.pro, w ramach którego święcił wiele triumfów i wygrywał indywidualne nagrody. W grudniu ubiegłego roku rosyjska organizacja zdecydowała się jednak rozstać z zawodnikiem.

Od tego czasu Kubski grał z mixem Youngsters, był na testach w Heroic i wspomagał w pojedynczych spotkaniach Codewise Unicorns. Czy FaZe Clan okaże się dla niego stabilniejszą przystanią?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments