Netflix – seriale i filmy na weekend. Nasze 5 propozycji #6

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 25.10.2019, 13:00 Aktualizacja: 25.10.2019, 13:00
W październiku iście wiosenna, nierzadko nawet letnia pogoda, zatem miejmy nadzieję, że w podobnie optymistycznych nastrojach miesiąc ten będziemy mogli zakończyć z serialami Netflix. Co ciekawego na ostatni październikowy weekend przygotowała dla swoich użytkowników popularna platforma? Oto 5 najciekawszych propozycji.
irmandade - bractwo - co obejrzec w netflix seriale
0 Udostępnień

Bliskie spotkania zabawnego stopnia – na Netflix od 25 października

Tytuł budzi silne skojarzenie z jednym z filmów science-fiction Stevena Spielberga (Bliskie spotkania trzeciego stopnia), ale w gruncie rzeczy chodzi o połączenie horroru z reality-show. Jeżeli chcecie pooglądać, jak przypadkowi ludzie zostają wplątani w mrożącą krew w żyłach historię, a następnie (w dość klasyczny sposób) poinformowani przez Gatena Matarazza (gwiazda Stranger Things), że to tylko żart… Wystarczy w ten weekend włączyć na Netflix serial Bliskie spotkania zabawnego stopnia.

Brygada antynarkotykowa z Costa del Sol – na Netflix od 25 października

Teraz propozycja z Hiszpanii. Handel narkotykami wciąż wydaje się (przynajmniej w opinii twórców) w kinie tematem niewyeksploatowanym. Brygada antynarkotykowa z Costa del Sol – jak już sam tytuł sugeruje – opowiada o grupie mężczyzn (dokładnie pięciu), walczącej z rozprowadzaniem i sprzedażą nielegalnych używek. Nie zabraknie dużo strzelania, szaleńczych pościgów oraz szczypty humoru.

Nazywam się Dolemite – na Netflix od 25 października

Kto jeszcze pamięta Eddiego Murphy’ego? Sympatycy czarnoskórego aktora będą mieli okazję ponownie przekonać się o jego talencie. Czas akcji filmu przypada na lata 70., a główny bohater, niespełniony komik (w przeszłości także wokalista oraz tancerz) Rudy Ray Moore tworzy alter ego o imieniu Dolemite. To przebojowy, pewny siebie mężczyzna, który osiąga sławę. Jak w przypadku wielu filmów z Murphym – nie zabraknie przebieranek, sypania żartami, ekspresywnych min, a ogół fabuły oparty został na prawdziwej historii.

Grzechotnik – na Netflix od 25 października

Gatunkowy klimat zmieniamy o sto osiemdziesiąt stopni, albowiem Grzechotnik to najnowszy horror Zaka Hidlitcha (1922, These Final Hours). Samotna matka przejeżdża przez opustoszałe, niezabudowane okolice, gdy po opuszczeniu samochodu i zagłębieniu się w trawiasty teren, ukąszona nagle zostaje jej córka. Katrina szuka pomocy w najbliższym domu, w którym tajemnicza kobieta pomaga zranionej dziewczynce. Rana dosłownie znika, co w kobiecie budzi niepokój. Jak się po czasie okazuje – pomoc nie była bezinteresowna…

Bractwo – na Netflix od 25 października

Na koniec serial z akcją w latach 90. Bractwo to zjednoczona grupa więźniów, do której przynależy brat Cristiny Ferreiry. Kobieta z zawodniku prawnik nie odwiedzała swojego krewnego przez 20 lat. Teraz zmuszona przez policję ma zadanie dostarczać jej informacji na temat brata – lidera więziennego gangu. Na pierwszy sezon składa się osiem odcinków.


Jeżeli nie przypadły ci do gustu propozycje z tego tygodnia, sprawdź gdzie oglądać seriale w ten weekend lub zapoznaj się z nowszymi lub nieco starszymi filmami i serialami z oferty Netflix. Proponujemy je co tydzień!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments