New World. Premiera MMORPG od Amazonu ponownie przełożona

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 17.02.2021, 12:40 Aktualizacja: 17.02.2022, 12:40
Mimo szybkiego wycofania się ze wspierania Crucible, sieciowej strzelanki free-to-play, Amazon nie zamierza rezygnować z produkowania gier. Ciągle ma bowiem w zanadrzu New World, ambitny – przynajmniej w zapowiedziach twórców – projekt z gatunku MMORPG. Okazuje się jednak, że nie ukaże się on zgodnie z planem – przedstawiciele Amazon Games Studios poinformowali, że gra będzie miała swoją premierę w późniejszym terminie.
0 Udostępnień

Nowy świat będziemy eksplorować nieco później

Amazon nie ma zamiaru rezygnować ze wspierania swojego growego oddziału i mimo fatalnego startu Crucible (od listopada zeszłego roku, czyli sześć miesięcy po premierze, serwery tej sieciowej strzelanki nie są już aktywne), MMORPG New World ciągle powstaje. Okazuje się jednak, że nie ukaże się on tegorocznej wiosny, tak jak zapowiadano to rok temu. Premiera gry doczekała się bowiem kolejnego, trzeciego już przesunięcia, ale tym razem tylko o kilka miesięcy. New World ma wystartować 31 sierpnia; jak na razie tylko na komputerach osobistych.

O ostatniej obsuwie informowano w kwietniu zeszłego roku – wtedy powodem był koronawirus i trudności związane pracą w okresie kwarantanny. Tym razem deweloperzy chcą skupić się na dopracowaniu endgame’u, czyli fazy, w której gracze spędzają zazwyczaj najwięcej czasu po osiągnięciu maksymalnego poziomu.

Wspomniano również o zamkniętej becie (tylko dla osób z zamówieniami przedpremierowymi), która rozpocznie się 20 lipca. W ramach okresu próbnego użytkownicy będą mogli przemierzać część wyspy oraz wykonywać pierwsze zadania. Twórcy udostępnią także tryb PvP, który umożliwi potyczki z innymi osobami, ale będą też dostępne misje kooperacyjne do pięciu graczy.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments