Nie żyje Mya-Lecia Naylor. Aktorka miała wystąpić w Wiedźminie od Netflixa

Michał Małysa Seriale Publikacja: 18.04.2019, 17:00 Aktualizacja: 21.10.2020, 13:33
Nie żyje Mya-Lecia Naylor, 16-letnia aktorka, która prawdopodobnie zagrała młodszą Triss Merigold w Wiedźminie od Netflixa. Dziewczyna zmarła 7 kwietnia, przyczyna jej śmierci jej nieznana, a rodzina dopiero teraz - z powodu głębokiej żałoby - zdecydowała się poinformować opinię publiczną o śmierci aktorki.
18 Udostępnień

Mya-Lecia Naylor zmarła 7 kwietnia

Informację o śmierci aktorki przekazała reprezentująca ją agencja aktorska za pomocą Twittera. Mya-Lecia Naylor zmarła 7 kwietnia w wieku 16 lat. Nie podano jeszcze oficjalnej przyczyny śmierci aktorki. Komunikat z agencji aktorskiej jest krótki:

„Z najgłębszym smutkiem musimy poinformować, że w niedzielę, 7 kwietnia, zmarła Mya-Lecia Naylor. Mya-Lecia była ogromnie utalentowana i była częścią rodziny A&J. Będziemy bardzo za nią tęsknić. Nasza miłość i myśli są z całą jej rodziną i przyjaciółmi w tym trudnym czasie.”

Mya-Lecia Naylor wzięła udział w zdjęciach do serialu Wiedźmin Netflixa, gdzie zagrała (prawdopodobnie) młodszą Triss Merigold. Młoda aktorka zadebiutowała przed kamerą w wieku zaledwie dwóch lat. Grała m.in. w serialu Almost Never oraz Millie Inbetween oraz w filmie Atlas chmur.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments