Night City Wire. CD Projekt RED przekłada event [UPDATE]

Michał Wieczorek Aktualności o grach Publikacja: 6.05.2020, 18:19 Aktualizacja: 6.05.2020, 18:19
E3 oficjalnie nie odbędzie się. Wielu developerów planuje zorganizowanie w tym czasie swoich własnych pokazów, aby zaspokoić głód graczy. Z pomysłu skorzysta rodzime CD Projekt RED, organizując pokaz kolejnych informacji ze świata Cyberpunk 2077. Night City Wire już w czerwcu! W jakiej formie odbędzie się event?
night city wire już 17 czerwca!
4 Udostępnień

Czerwcowy event CD Projekt RED przełożony [UPDATE]

Jak informowaliśmy w artykule na temat reakcji CD Projekt RED na pokojowe protesty w Stanach Zjednoczonych, ze względu na panującą w USA sytuację Night City Wire zostało przełożone o dwa tygodnie. Prezentacja Cyberpunk 2077 odbędzie się nie na dniach, lecz dopiero 25 czerwca. – Zdecydowaliśmy o przesunięciu Night City Wire na 25 czerwca. Oczekujemy, aby podzielić się nowymi informacjami o CP’77, ale w tej chwili odzywają się znacznie istotniejsze głosy i chcemy, aby był usłyszane – poinformowali na Twitterze twórcy gry.

Night City Wire już w czerwcu!

Wiele eventów w ostatnim czasie zostało odwołanych z powodu panującej pandemii. Jeszcze niedawno pisaliśmy chociażby o odwołaniu Fortnite World Cup 2020. Dotknęło to także jedną z największych growych imprez w roku, jakim jest coroczne E3, które odbywa się w Los Angeles. To właśnie stamtąd dowiadywaliśmy się zwykle o największych premierach na najbliższe miesiące czy nawet lata.

To właśnie tam swoje pierwsze trailery z Cyberpunk 2077 pokazali Polacy z CD Projekt RED. W 2020 nadchodzą wielkie zmiany w związku z E3. Nie będzie to obojętne dla twórców Wiedźmina, którzy o swoim pomyśle na rozwiązanie problemów z promocją najnowszej produkcji poinformowali na oficjalnym Twitterze gry:

Night City Wire, bo taką nazwę będzie nosiło wydarzenie, odbyć miało się 11 czerwca 2020 roku. Będzie to internetowy stream, na którym developerzy pokażą kolejne nowości ze świata swojej produkcji. Spodziewajmy się sporej ilości informacji, ponieważ premiera gry już coraz bliżej.

Do września coraz bliżej

Pierwotnie w Cyberpunk 2077 mieliśmy zagrać już 16 kwietnia, jednakże twórcy postanowili przełożyć grę o parę miesięcy. Mimo przejścia na pracę zdalną przez CD Projekt RED, produkcji powinniśmy spodziewać się zgodnie z planem – premiera Cyberpunk 2077 przewidziana jest na 17 września 2020 roku. Chociaż wydłużone oczekiwanie na taki hit jest bolesne,

Cyberpunk 2077 to pierwszoosobowa produkcja RPG w otwartym świecie na podstawie podręcznika do papierowej gry o podtytule 2020. Wcielamy się w V – najemnika, który w świecie wszechobecnych wszczepów podnoszących możliwości ludzkiego ciała będzie szukał tego najsilniejszego, dającego posiadaczowi nieśmiertelność. W grze nie zabraknie walki z gangami i wrogimi organizacjami. Tytuł ten przewidziany jest na PC, Xbox One, PS4 oraz konsole kolejnej generacji.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o