Nowy gameplay Wojny Krwi – jest na co czekać!

Michał Małysa Gry Publikacja: 13.10.2018, 19:05 Aktualizacja: 25.02.2020, 5:15
Wygląda na to, że październik rozpieści wielbicieli długich gier fabularnych w oldschoolowym stylu. Większość z nas jeszcze nie zdążyła porządnie nalevelować się w Assassin's Creed Odyssey, a już majaczą na horyzoncie Wiedźmińskie Opowieści. Właśnie opublikowano nowy gameplay Wojny Krwi!
gameplay wojny krwi
0 Udostępnień

Okoliczności premiery Wiedźmińskich opowieściach

Od czasu ostatniego newsa o Wiedźmińskich opowieściach trochę się pozmieniało. Przede wszystkim na łeb na szyję poleciały notowania giełdowe CD Projekt. Wbrew naszym zapowiedziom i początkowym reakcjom inwestorów, paniczne ruchy posiadaczy akcji CDP doprowadziły do największych spadków spółki od kilku miesięcy. Wygląda więc na to, że od nowej gry z portfolio polskiego producenta może sporo zależeć. A miała być tylko miłą niespodzianką dla fanów…

Nowy gameplay Wojny krwi wprowadza nas do opowieści o królowej Meve, która na czele partyzanckich wojsk podgryza w wojnie podjazdowej wojska Nilfgaardu po kompletnej klęsce Królestw Północy. Niemal czterdziestominutowy materiał od CD Projektu ogląda się jak odcinek dobrego serialu. Community manager Paweł Burza prezentuje rozgrywkę w trybie historii i eksploracji, a także tłumaczy tryb walki turowej, opartej na Gwincie, Wiedźminskiej Grze Karcianej.

Jak prezentuje się kolejny gameplay Wojny Krwi?

Tutaj nie ma co opowiadać, trzeba zwyczajnie usiąść i obejrzeć. Gwint w wersji beta nie był najbardziej angażującą grą na świecie, ale w połączeniu z doskonałą fabułą powinien zapewnić kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments