Nowy materiał z rozgrywki z Cyberpunka 2077 na PS4 Pro i PS5

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 25.11.2020, 10:33 Aktualizacja: 25.11.2021, 10:33
W zeszłym tygodniu CD Projekt Red powiedziało “A”, pokazując mieszany materiał z rozgrywki z Cyberpunka 2077 nagrany na Xboksie One X i Xboksie Series X. Wczoraj dowiedzieliśmy się w końcu, jak brzmi i wygląda “B” – prezentacji doczekała się wersja gry przygotowana z myślą o PS4 Pro i PS5. Prawie 7-minutowy film pokazywał sam początek gry, a następnie płynnie przeskoczono do następnych sekwencji, w których nie zabrakło walki czy samochodowych pościgów.
wciaz czekamy na wiesci o trybie multiplayer w cyberpunk 2077
0 Udostępnień

Nowa gra Redów na konsolach Sony

Po całkiem ciepło przyjętej prezentacji rozgrywki z Cyberpunka 2077 na Xboksie One X i Xboksie Series X przyszła pora na podobny materiał, ale tym razem nagrywany na konsolach Sony. Wybór padł na najmocniejszy sprzęt japońskiego giganta z minionej generacji (PS4 Pro) oraz konsolę reklamowaną hasłem “Play Has No Limits” (czyli PS5).

Podobnie jak w zeszłym tygodniu materiał prezentuje rozgrywkę z obu tych urządzeń jednocześnie, dzięki czemu łatwo można porównać wydajność gry. Sam film wygląda całkiem nieźle, choć ostatnia sekwencja (ta z walką i pościgiem samochodowym) była nagrywany tylko na PS5. Fakt, wygląda dobrze, ale przy okazji wczorajszej prezentacji znów zaczęto wątpić w działanie Cyberpunka 2077 na sprzętach minionej generacji; PS4 i Xbox One miały sprawić Redom niemało problemów.

Przypominamy, że gra ukaże się 10 grudnia na komputerach osobistych, PS4 i Xboksie One, ale będzie również dostępna w ramach wstecznej kompatybilności na PlayStation 5 i Xboksie Series X|S. Wersja dedykowana nowym konsolom pojawić się ma się w 2021 roku. Niedawno doczekaliśmy się również aktualizacji wymagań gry na PC i dowiedzieliśmy się kilku rzeczy o ray tracingu w Cyberpunku 2077 – odsyłam do osobnego materiału

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments