Nowy zwiastun i plakat Evangelion: Thrice Upon a Time. Znamy datę premiery filmu

Bartosz Witoszka Seriale Publikacja: 28.12.2020, 15:11 Aktualizacja: 28.12.2021, 16:40
Zwieńczenie serii remake'ów Rebuild of Evangelion miało początkowo pojawić się latem bieżącego roku, ale ze względu na pandemię koronawirusa zdecydowano się na przesunięcie premiery na styczeń 2021. W święta Bożego Narodzenia ukazał się nowy zwiastun potwierdzający wcześniej zapowiedzianą datę premiery, a studio Khara opublikowało również kolejny plakat produkcji.
0 Udostępnień

Kiedy Thrice Upon a Time trafi do kin?

Fani japońskich animacji przyzwyczaili się już do niespodziewanych zapowiedzi i ogłoszeń swoich ulubionych studiów, dlatego opublikowany w święta Bożego Narodzenia zwiastun czwartej części filmowej serii Rebuild of Evangelion nie wzbudził zaskoczenia, a jego przyjęcie było bardziej niż ciepłe. Trudno się zresztą dziwić – na zwieńczenie nowego, dzielącego fanów spojrzenia na kultowe Neon Genesis Evangelion przyszło nam czekać ponad 8 lat.

Po wielu problemach i opóźnieniach (ostatnie było spowodowane przez pandemię koronawirusa) otrzymaliśmy ostateczne potwierdzenie. Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time ukaże się dokładnie 23 stycznia 2021 roku, ale na razie premiera ograniczona jest tylko do japońskich kin. Nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się wydania w krajach zachodnich, zatem na ten moment pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

Otrzymaliśmy zwiastun i plakat filmu

Co przynosi sam zwiastun? Półtoraminutowy materiał to przede wszystkim migawki z dobrze znanymi bohaterami z puszczonym w tle nowym singlem Hikaru Utady (One Last Kiss), znanej japońskiej artystki, która współpracuje z twórcami Rebuild of Evangelion od samego początku, czyli od 2007 roku. Wtedy miał swoją premierę film Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone.

Plakat z kolei jest niezwykle minimalistyczny – plaża, na której przedstawiono czterech pilotów i pilotki Evangelionów (od lewej Asuka Langley, Mari Makinami, Shinji Ikari i Rei Ayanami) oraz Kaworu Nagisę. Całość zaś wieńczy napis „Bye-bye, All of Evangelion”, a sam plakat przygotowany został przez Atsushiego Nishigorie.

Przy tej okazji przypomnę doskonały felieton Tomka Pstrągowskiego, z którego dowiecie się, czym jest Neon Genesis Evangelion i czemu dla wielu jest to tak ważna seria.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments