NYX: The Awakening – Black Sail Games ogłosiło prace nad grą!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 21.08.2019, 16:00 Aktualizacja: 21.08.2020, 13:06
NYX: The Awakening zaoferuje graczom zanurzenie się w świecie nawiązującym do klasyków amerykańskiej popkultury z okresu neonowej dekady. Twórcy już oficjalnie ogłosili prace nad tytułem.
0 Udostępnień

”Witaj w koszmarze. Podejdź i zanurz się w innym świecie, jeśli masz odwagę…“

“Starożytna bogini nocy NYX schwyciła i dręczy kolejną śmiertelną duszę. Tym razem jednak coś się zmieniło. Tym razem to dusza, od której powinna się trzymać z daleka – ta nastolatka potrafi się bronić! Vicky nie zamierza przestrzegać reguł wynaturzonej wersji swojego życia i buntuje się przeciwko nikczemnym rządom terroru. Jest gotowa stawić czoła pułapkom i wyzwaniom, które stawia przed nią NYX, próbując uwięzić dziewczynę w ciemności. Pomóż Vicky pokonać wrogów rodem z koszmaru, przedrzeć się przez niebezpieczne pułapki i odkryć skrytą za kurtyną mroku prawdę o swoim życiu”.

NYX: The Awakening zaoferuje graczom zanurzenie się w świecie nawiązującym do klasyków amerykańskiej popkultury z okresu neonowej dekady. NYX: The Awakening będzie charakteryzować się dynamiczną akcją, jaskrawą grafiką oraz nostalgiczną atmosferą. NYX ma być arcade’ową rozgrywką opartą na mechanice zmiany kolorów, potyczkach z wieloma różnorodnymi przeciwnikami, a także wymagających zagadkach platformowych i środowiskowych. Ponadto gracze będą mogli zachwycić się efektami wizualnymi i dźwiękami w stylu neo-retro.

Premiera NYX: The Awakening planowana jest na 2020 r.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments