Historia z komiksu Oblivion Song. Pieśń Otchłani trafi do kin!

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 13.06.2019, 8:00 Aktualizacja: 13.06.2020, 15:28
Wydawana przez Non Stop Comics seria Oblivion Song. Pieśń Otchłani autorstwa Roberta Kirkmana i Lorenzo De Felici trafi na duży ekran. Studio Universal Picture właśnie kupiło do niej prawa.
8 Udostępnień

Oblivion Song. Pieśń Otchłani trafi na duży ekran

Studio Universal Picture kupiło prawa do jednej z ciekawszych serii wydawnictwa Non Stop Comics, czyli do Oblivion Song. Pieśń Otchłani. Komiks przenosi nas do momentu, w którym
tajemnicze zdarzenie zniszczyło jedno z największych amerykańskich miast, a centrum Filadelfii przeniosło się do innego wymiaru.

W jego miejscu pojawiło się trzydzieści mil kwadratowych wyjętych z zupełnie innego, obcego i niebezpiecznego świata, któremu nadano nazwę Oblivion. Między tymi dwoma rzeczywistościami kursują grupy ratownicze i badawcze, a grupki ocalałych usiłują przeżyć w nowej, drapieżnej rzeczywistości. W tym wszystkim obserwujemy zmagania Nathana‘a, który jest jedną z ostatnich osób, którym zależy na odkryciu wszystkich sekretów Oblivionu.

Miło nam poinformować, że wydawana przez nas seria „Oblivion Song. Pieśń Otchłani” autorstwa Roberta Kirkmana i Lorenzo…

Gepostet von Non Stop Comics am Dienstag, 11. Juni 2019

Napisaniem scenariusza zajmie się Sean O’Keefe – postać jeszcze nieznana w filmowym środowisku, ale jak widać już wkrótce to może się zmienić. Do tej pory O’Keefe napisał będący dopiero w postprodukcji Wonderland z Markiem Wahlbergiem i adaptację serii powieści Roberta E. Parkera, Spenser – prawa do niej wykupił Netflix).

Reżyserem filmu na podstawie Oblivion Song zostanie Peter Berg (kojarzyc go można z Hancock z Willem Smithem i z Królestwa z Jamiem Foxxem). Produkcją (z ramienia wydawnictwa Skybound) zajmą się Robert Kirkman, David Alpert, Bryan Furst i Sean Furst oraz Jon Mone i Lexi Barta (ze strony Universal). Data premiery nie została jeszcze ustalona.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments