Observer: System Redux już dostępny. Gra wspiera funkcje pada DualSense

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 13.11.2020, 10:40 Aktualizacja: 13.11.2021, 13:03
Bloober Team z całą pewnością już teraz może zaliczyć nadchodzących kilka miesięcy do udanych. Nie dość, że The Medium, choć przesunięte na początek 2021 roku, jest jedną z bardziej oczekiwanych gier na Xbox Series X|S, to aktualnie dostępna jest odświeżona wersja Observera. Gra dostosowana jest do standardów konsol nowej generacji, a deweloperzy z Karkowa zaprezentowali na nowym zwiastunie, jak System Redux wykorzystuje funkcja DualSense, pada do PS5.
0 Udostępnień

Kraków roku 2084 ponownie zaprasza do odwiedzin

Cyberpunk niejedno ma imię, a skoro z listopadowej premiery gry CD Projekt Red nic nie wyszło, to inne polskie studio postanowiło ugryźć ten temat, zabierając graczy do Krakowa roku 2084. W demo nowego-starego Observera okazję miał już zagrać Grzegorz Ćwieluch, więc zapraszam do zapoznania się z jego wrażeniami, a tymczasem deweloperzy opublikowali nowy zwiastun, w którym przybliżono to, jak gra wykorzysta funkcje DualSense.

Oprócz tego, że kontroler ma drgać podczas biegu, Observer: System Redux w pełni skorzysta z adaptacyjnych spustów podczas otwierania drzwi czy przesuwania przedmiotów. Otrzymywanie obrażeń czy moment wejścia do czyjegoś umysłu za pośrednictwem Zjadacza Snów również ma być podkreślony dzięki wibracjom.

Oprócz odświeżonych tekstur Observer: System Redux będzie mógł być wyświetlany w rozdzielczości 4K przy zachowaniu 60 FPS-ów, a do tego skorzysta z ray tracingu. Gra doczekała się również usprawnień mechanicznych (poprawiono hakowanie i skradanie) i rozszerzenia historii o trzy dodatkowe misje poboczne.

Tytuł jest dostępny od 10 listopada na komputerach osobistych (Steam, Epic Games Store i GOG) oraz Xboksie Series X|S, a od wczoraj grę można dostać na PlayStation 5 (premiera w Polsce 19 listopada wraz z debiutem konsoli).

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments