Obsesja Eve w HBO GO już dziś. Co w nowym sezonie?

Michał Małysa Seriale Publikacja: 6.04.2019, 16:58 Aktualizacja: 6.04.2020, 16:58
Kolejny sezon serialu Obsesja Eve oznacza powrót do walki dwóch silnych kobiet, które zachwyciły jury licznych nagród fimowych i serialowych. Pierwszy odcinek drugiego sezonu pojawił się w HBO GO już dziś. Gdzie tym razem zaprowadzi nas pasjonujący pościg agentki MI6? Tam, gdzie będzie morderczyni.
obsesja eve hbo go
11 Udostępnień

Kolejny sezon nagradzanego serialu

Pamiętacie naszą ostatnią recenzję Billions? Pasjonujący pojedynek dwóch silnych męskich osobowości ma także swoją kobiecą wersję. Obsesja Eve splata losy agentki MI5 i psychopatycznej zabójczyni, które prowadzą ze sobą wciągającą grę w kotka i myszkę. – Do ich historii wracamy w tym samym momencie, w którym zostawiliśmy je poprzednio. Drugi sezon Obsesji Eve otwiera scena, w której Eve zatacza się i nie ma pojęcia, czy kobieta, którą dźgnęła, jest żywa czy martwa. Agentka musi znaleźć Villanelle, zanim zrobi to ktoś inny. Tym bardziej, że nie jest jedyną osobą, która jej szuka… – czytamy w materiałach prasowych HBO.

obsesja eve hbo go

Za świetną rolę Eve odgrywająca ją aktorka Sandra Oh zdobyła wiele prestiżowych wyróżnień. Wygrała nagrodę Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych i została wyróżniona Złotym Globem, a wśród otrzymanych nominacji znajduje się nagroda Emmy.

Obsesja Eve w HBO GO już dziś

Drugi sezonu serialu Obsesja Eve (Killing Eve) w HBO GO pojawi się już dziś, w sobotę 6 kwietnia. Jak to zazwyczaj bywa z produkcjami tej platformy, każdy kolejny odcinek dodawany będzie co tydzień. HBO z okazji premiery drugiego sezonu przygotowało oczywiście trailer:

Co warto wiedzieć o bardziej technicznych szczegółach serialu HBO GO? Obsesja Eve to oparty na powieści Luke’a Jenningsa serial, za produkcję którego odpowiada Sid Gentle Films Ltd. Jego producentami wykonawczymi są Sally Woodward Gentle (Morderca z Whitechapel), Lee Morris (Przeklęta liga), Phoebe Waller-Bridge (Han Solo: Gwiezdne wojny – historie), Gina Mingacci (Piękne dziewczyny) oraz Emerald Fennell (serial The Crown), która jest także główną scenarzystką serialu – dowiadujemy się od HBO. – Wśród współproducentów są także Sandra Oh i Francesca Gardiner. Za reżyserię odpowiada ponownie m.in. Damon Thomas, który jest również producentem wykonawczym. Nowy sezon reżyserują także Lisa Brühlmann i Francesca Gregorini – uzupełniają.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments