Oficjalny zwiastun 1983, polskiego serialu w Netflix!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 8.11.2018, 6:48 Aktualizacja: 8.11.2018, 6:48
Netflix kontynuuje podbijanie serc polskich wielbicieli seriali przez produkcje umiejscowione w naszym kraju. Oficjalny zwiastun 1983 pokazuje, że sympatia ta może nad Wisłą tylko rosnąć. Robert Więckiewicz i Maciej Musiał mają szansę sprawić, aby PRL kojarzył się dziś w serialach nie tylko z Rojstem.
oficjalny zwiastun 1983
5 Udostępnień

Jaką wizję Polski zaproponuje 1983?

Pomysłem wokół którego koncentruje się serial 1983 jest znaczne przedłużenie PRL-u. Za sprawą wielkiego zamachu w tytułowym roku udało się władzom utrzymać kontrolę nad narodem. Świat, w którym ZSRR wciąż istnieje, okazuje się jednak zbudowany na spisku. Do walki o wolność naszą i waszą stanie idealistyczny student prawa oraz oficer śledczy, którzy będą chcieli odsłonić nie tylko kulisy spisku, ale i całą żelazną kurtynę.

oficjalny zwiastun 1983 agnieszka holland

W główne role wcielą się Maciej Musiał oraz Robert Więckiewicz, a asystowała im będzie Michalina Olszańska. Reżyserię serialu Netflix powierzył Agnieszce Holland, która udowodniła już, że potrafi robić świetne produkcje z nurtu political fiction. Warto pamiętać, że przyłożyła ona swoją rękę nie tylko do amerykańskiego House of Cards, ale również rodzimej, niesłusznie zapomnianej Ekipy.

Oficjalny zwiastun 1983 trzyma w napięciu

Jako że coraz bliżej do zapowiedzianej na 30 listopada premiery, w sieci pojawił się już oficjalny zwiastun 1983. Pełen akcji i dramaturgii, trzymający w napięciu, klimatyczny… Można określać go wieloma entuzjastycznymi słowami, jednak nic lepiej nie odda mrocznej atmosfery niż sam obraz.

 

Serwisy streamingowe podbijają serca Polaków. Rozliczenia są łatwe i proste – wystarczy podpiąć kartę i już można cieszyć się super produkcjami na ekranie swojego telewizora, komputera, smartfona czy tabletu. Ostatnio nawet HBO przekonało się do tego modelu subskrycpji. Z mniej przyjemnych informacji – Netflix planuje zmiany w cenniku, które mogą zaskoczyć fanów, ale wg ekspertów są chyba na plus.

Czy wy też widzicie w tym materiał na kolejny hit, nie ograniczający się wyłącznie do naszego kraju?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments