Wyciekła okładka Borderlands 3

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 3.04.2019, 13:22 Aktualizacja: 3.04.2020, 17:40
Znamy już datę premiery Borderlands 3 - gra ma ukazać się 13 września. Niedługo po ujawnieniu tej informacji w sieci pojawiła się także okładka tytułu, która zdradza nam na jego temat trochę więcej - m.in. to, że nową strzelankę studia Gearbox kupimy w przynajmniej kilku edycjach.
21 Udostępnień

Nowe informacje na temat Borderlands 3

Pod koniec marca pisaliśmy, że zapowiedź Borderland 3 nie ujawniła zbyt wielu szczegółów, a więcej informacji na temat tytułu studia Gearbox możemy się spodziewać 3 kwietnia. Niedawno poznaliśmy datę premiery gry i kilka nowych faktów – m.in. dzięki temu, że do sieci wyciekły okładki Borderlands 3, z których wynika, że ten tytuł będzie można kupić w kilku edycjach: standardowej, deluxe, super deluxe oraz diamond loot chest. Ta ostatnia to wydanie kolekcjonerskie, które zawierać będzie także fizyczne dodatki, a edycje z deluxe w nazwie najprawdopodobniej będą zawierać dodatkową zawartość cyfrową. W wydaniu kolekcjonerskim znajdziemy:

  • pełną wersję gry, steelbooka,
  • season pass,
  • zestaw złotych skórek na uzbrojenie,
  • przepustkę sezonową,
  • dodatkową cyfrową zawartość, replikę skrzynki Diamond Plate Loot Chest,
  • 10 figurek postaci, 5 litografii z obrazkami bohaterów, 4 breloczki i płócienną mapę.


  Cena wydania kolekcjonerskiego jeszcze nie została ujawniona. Borderlands 3 prawdopodobnie będzie dostępne tylko na Epic Store – w reklamie gry, który ukazał się na YT pojawia się logo Epic Games Store, co może sugerować, że Borderlands 3 zadebiutuje tylko tam.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments