Outriders z sukcesami. Świetne wyniki dema i zapowiedź aktualizacji

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 5.03.2021, 13:28 Aktualizacja: 5.03.2022, 13:28
People Can Fly ma powody do zadowolenia i nie przestaje podgrzewać atmosfery wokół swojej najnowszej produkcji. W tydzień od premiery przedsprzedaż Outriders trafiła na listę bestsellerów Steama, a zainteresowanie demem gry okazało się całkiem spore. Twórcy pochwalili się liczbą pobrań na wszystkich platformach oraz zapowiedzieli premierę aktualizacji.
0 Udostępnień

Spory sukces dema

Na początku tygodnia wspominaliśmy o pierwszych sukcesach Outriders. Dzięki publikacji dema przedsprzedaż gry People Can Fly trafiła na 7. miejsce na liście steamowych bestsellerów, a w wersję próbną na platformie Valve miało grać jednocześnie od 36 do nawet 55 tysięcy graczy (zależy od tego, czy zasugerujecie się Steam Charts czy Steamdb).

Tydzień po publikacji dema studio pochwaliło się, że wersja próbna została pobrana ponad 2 miliony razy. Nie wyszczególniono, która z platform (PS4, PS5, Xboksie One, Xboksie Series X|S i PC, w tym usługa GeForce Now) okazała się dominująca, ale sam wynik i tak robi spore wrażenie.

Aktualizacja już w przyszłym tygodniu

Przy okazji upublicznienia wyników deweloperzy zorganizowali sesję AMA na Twitterze, na której została zapowiedziana aktualizacja dema. Oprócz wyeliminowania błędów czy wprowadzenia opcji wyłączenia rozmycia w ruchu (dobrze znany motion-blur), poprawek doczeka się również balans. Pierwszy boss, Gauss, będzie nieco silniejszy, a zdobywanie bardziej śmiercionośnych pukawek ma być znacząco utrudnione.

Deweloperzy przyznają jednak, że nie będą poświęcać zbyt dużo czasu demu po premierze pełnej wersji i chodzi jedynie o naprawienie najpoważniejszych mankamentów. Sama gra pojawi się pierwszego kwietnia na PS4, PS5, Xboksie One, Xboksie Series X|S, Stadii i komputerach osobistych (możecie sprawdzić wymagania sprzętowe), w tym w usłudze GeForce Now.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments