Okres próbny z Overwatchem. Grę można sprawdzić za darmo

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 23.12.2020, 12:11 Aktualizacja: 23.12.2021, 12:11
Jeśli nie macie większych planów na zbliżającą się świąteczną przerwę, to Activision Blizzard wyciąga do Was rękę. Od wczoraj (22 grudnia) do pierwszych dni stycznia przyszłego roku Overwatch wraz z całą dotychczas opublikowaną zawartością będzie dostępny za darmo zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach. W grze trwa właśnie zimowe wydarzenie z kilkoma ciekawymi trybami rozgrywki.
0 Udostępnień

Darmowy okres próbny połączony z przeceną

Dawno nie było darmowego okresu próbnego z Overwatchem, prawda? Activision Blizzard postanowiło naprawić to niedopatrzenie i wczoraj, 22 grudnia, udostępniono tego hero shootera bez dodatkowych opłat na wszystkich platformach. Grę w wersji na komputery osobiste pobrać można za pośrednictwem platformy Battle.net, na konsole natomiast po odwiedzeniu sklepu Xboksa, PlayStation czy eShopu.

Specjalna akcja potrwa do 4 stycznia 2021 roku, a udostępniona wersja jest w pełni kompletna. Oznacza to, że podczas rozgrywki można korzystać ze wszystkich bohaterów, grać na każdej mapie i sprawdzić aktualnie dostępne tryby rozgrywki. Dotyczy to również świątecznych trybów sezonowych dostępnego w ramach Zimowej krainy czarów, o których pisałem wczoraj.

Warto pamiętać, że wszystkie postępy w grze czy zdobyte elementy kosmetyczne są przypisywane do naszego konta, dlatego jeśli ktoś zdecyduje się później na kupno Overwatcha, to będzie mógł bez przeszkód kontynuować zabawę. W tym okresie (od 22 grudnia do 4 stycznia 2021) gra jest również przeceniona o połowę, więc wydaje się to najlepszą możliwą okazją do wkręcenia się w Overwatcha.

Aktualnie Activision Blizzard pracuje nad drugą częścią Overwatcha, którą zapowiedziano podczas zeszłorocznego BlizzConu. Gra ma oferować rozgrywki wieloosobowe znane z oryginału, ale dostępne mają być także kooperacyjne misje fabularne rozwijające, stworzone przez amerykańską firmę uniwersum (czy coś).

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments