Ozark: premiera 3. sezonu już dziś. Co warto wiedzieć?

Piotr Kurian Seriale Publikacja: 27.03.2020, 9:37 Aktualizacja: 27.03.2021, 9:47
Premiera 3. sezonu Ozark za rogiem! Już 27 marca na platformie Netflix wróci rodzinka Byrde, która przez wcześniejsze układy z podejrzanymi ludźmi musi walczyć o życie i pozycję społeczną na amerykańskiej prowincji. Obsada 3. sezonu Ozark przyniesie wprawdzie kilka niespodzianek, ale w dniu premiery fani mocnych i nagradzanych seriali powinni być wniebowzięci.
Ozark 3: kiedy premiera kolejnego sezonu
18 Udostępnień

Kiedy możemy liczyć na premierę 3. sezonu Ozark?

Netflix potwierdził kolejny sezon serialu Ozark naprawdę dawno temu. Nic dziwnego – to jedna z najbardziej udanych produkcji platformy. Choć nie wywołuje takich dyskusji jak seriale Netflix pojawiające się na wiatach przystankowych i billboardach, liczne nominacje do Nagród Emmy 2019 oraz dwa laury dla Jasona Batemana oraz Julii Garner mówią same za siebie.

Produkcja przedstawia historię Martina Byrde’a, doradcy finansowego, który aby spłacić swój dług wobec bossa narkotykowej mafii, musi wyprać 500 milionów dolarów. Jak twierdzi showrunner Chris Mundy, przy dalszych świetnych wynikach możliwe jest, że łącznie powstanie aż pięć sezonów Ozark.

Premiera 3. sezonu Ozark jest zaplanowana na piątek 27 marca 2020. Trzecia odsłona, tak jak dwie poprzednie, będzie składała się z 10-ciu odcinków.

Jak szykuje się obsada Ozark na trzeci sezon?

Główny skład pozostaje ten sam. Obsada Ozark w przypadku kluczowych ról prezentuje się następująco:

  • Jason Bateman – Martin “Marty” Byrde,
  • Laura Linney – Wendy Byrde,
  • Sofia Hublitz – Charlotte Byrde,
  • Skylar Gaertner – Jonah Byrde.

Wraz z nowym sezonem pojawią się także nowe postacie. Do serialu dołączy Madison Thompson (znana z Agenci NCIS: Nowy Orlean) jako Erin – nastoletnia córka Helen (Janet McTeer). Tom Pelphrey (Iron Fist) i Jessica Frances Dukes (Jessica Jones) dołączyli do stałej obsady 3. sezonu Ozark.

Role powracające dostali Joseph Sikora (Power) i Felix Solis (Ten Days in the Valley). Janet McTeer (Helen) i Lisa Emery (Darlene Snell) awansowały do stałej obsady sezonu 3.

Z niecierpliwością czekamy na premierę 3. sezonu Ozark. Co tym razem przytrafi się bohaterom? Czy wyjdą ze wszystkiego cało? Naszą ciekawość będziemy mogli zaspokoić już 27 marca, a w tym czasie możecie poszukać czegoś na zabicie czasu w ofercie Netflix na marzec 2020.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments