Pacific Rim: The Black na krótkim zwiastunie. Animacja od Netfliksa z datą premiery

Bartosz Witoszka Seriale Publikacja: 2.02.2021, 13:41 Aktualizacja: 2.02.2022, 13:41
Netflix coraz częściej zapowiada różnego rodzaju animacje, a już w przyszłym miesiącu na platformie pojawi się kolejna z nich. Pacific Rim: The Black będzie spin-offem filmowej serii wyreżyserowanej przez Guillermo Del Toro i Stevena S.DeKnighta. Wczoraj Netflix opublikował zwiastun serialu oraz zdradził, kiedy odbędzie się jego premiera.
0 Udostępnień

Krąg życia

Pewnie niewielu z Was wie, ale Pacific Rim, film z 2013 roku wyreżyserowany przez Guillermo Del Toro (kontynuacja pojawiła się 2018 roku, której autorem był Steven S.DeKnight), był mocno inspirowany Neon Genesi Evangelion. Wielkie roboty walczące z potworami to nie jest jakiś nowy koncept w popkulturze, ale ogromny sukces anime studia Gainax z pewnością go spopularyzował. Tu przy okazji polecam felieton Tomka Pstrągowskiego, który tłumaczy, czym jest Neon Genesis Evangelion i skąd wziął się jego fenomen.

Pewnym chichotem losu okazała się zapowiedź Pacific Rim: The Black, spin-offu w formie anime, w którym główną rolę będą odgrywały nastolatki (a konkretnie rodzeństwo) pilotujące porzuconego Jaegera. To właśnie je mogliśmy zobaczyć na wczorajszym zwiastunie omawianej animacji Netfliksa. Zajawka nie zdradza zbyt wiele, jednak przy okazji jej publikacji podano informację, kiedy na platformie pojawi się Pacific Rim: The Black.

4 marca – możecie sobie zapisać w kalendarzu. Nie wiemy na razie, ile odcinków będzie miała ów anime. Za stworzenie Pacific Rim: The Black odpowiada studio Polygon Pictures (animacje), showrunnerami natomiast zostali Craig Kyle (jeden z twórców komiksów Marvela) oraz Greg Johnson (scenarzysta animowanych adaptacji komiksów Marvela).

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments