Pani Fletcher już od 28 października w HBO GO

Michał Małysa Seriale Publikacja: 17.09.2019, 16:30 Aktualizacja: 17.09.2020, 16:53
Tom Perotta przenosi na serialowy ekran swoją bestsellerową powieść Pani Fletcher. Produkcja HBO To splot dwóch równoległych historii o emocjonalnym i seksualnym dojrzewaniu dwojga bohaterów - matki, której jedyne dziecko wyprowadza się z domu, i jej syna, studenta pierwszego roku.
pani fletcher serial hbo
0 Udostępnień

Rodzicielstwo, seksualność, miłość i tożsamość

Pamiętacie wszystkie październikowe propozycje z listy siedmiu seriali HBO GO na jesień 2019? Jednym z nich jest kręcony na podstawie bestsellerowej powieści Toma Perotty serial Pani Fletcher. To opowieść o dwójce bliskich sobie ludzi, którzy rozpoczynają samodzielne życia i nie do końca potrafią sobie z tym poradzić. Świat Tindera i gender studies bywa dla nieprzygotowanych okrutny.

– Eve Fletcher,  samotna matka po czterdziestce, która jest dyrektorem ośrodka dla seniorów, odwozi swojego jedynego syna na kampus akademicki, po czym wraca do pustego domu. W tym czasie jej syn Brendan, lubiany przez wszystkich, choć czasem bezmyślny, nawiązuje nowe znajomości. Brendan szybko uświadamia sobie, że życie na uczelni wśród wyrobionych towarzysko i świadomych politycznie studentów będzie dla niego dużo bardziej skomplikowane, niż się wcześniej spodziewał – informuje w komunikacie prasowym HBO.

Pani Fletcher – od 28 października w HBO GO

Premiera serialu HBO Pani Fletcher zaplanowana jest na 28 października. Pierwszy epizod pojawi się rano w serwisie HBO GO, a kolejne odcinki dodawane będą w każdy kolejny poniedziałek. Miniserial zakończy się na siedmiu odcinkach.

W rolę pani Fletcher wcieli się Kathryn Hahn (nominowana do nagrody Emmy za rolę w serialu Transparent). Do pozostałych aktorów, których ujrzymy w produkcji, należą: Jackson White, Owen Teague, Katie Kershaw, Domenick Lombardozzi, Cameron Boyce, Jen Richards i Casey Wilson. Autor adaptowanej powieści, Tom Perrotta, jest także pomysłodawcą serialu, producentem wykonawczym (obok Helen Estabrook) i scenarzystą. Za reżyserię pierwszego odcinka odpowiada Nicole Holofcener.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments