Aktor Paweł Sakowski został narratorem w Crossroads Inn!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 29.04.2019, 13:05 Aktualizacja: 29.04.2020, 13:05
Crossroads Inn zadebiutuje już niebawem. Ostatnie miesiące są niezwykle intensywne dla studia Kraken Unleashed, twórców tytułu. Wśród nich znalazł się Paweł Sakowski, aktor poznańskich teatrów, który pojawi się w najbliższym odcinku Gry o Tron.
2 Udostępnień

Paweł Sakowski w Crossroads Inn

W marcu skończyła się kampania gry Crossroads Inn na Kickstarterze, w której zebrano prawie $40.000 na rozwój dodatkowych funkcjonalności gry. Z kolei w kwietniu, ekskluzywny dostęp do bety gry, w swoje ręce dostało ponad 1200 osób, które wsparły projekt podczas crowdfundingu. Gra cały czas się rozwija, a przy jej produkcji bierze udział coraz więcej osób.

Crossroads Inn ma być wydane w 2019 roku. Za grę odpowiada wewnętrzny zespół Kraken Unleashed Games. Wśród twórców znalazł się Paweł Sakowski, aktor poznańskich teatrów, który pojawi się w najbliższym odcinku Gry o Tron. Głos Pawła będzie towarzyszył graczom podczas rozwijania swojej karczmy i knucia kolejnych intryg w fantastycznym świecie Delrcys. Oprócz tego Sakowski zagra także w filmach promujących produkcję oraz będzie ambasadorem gry.

Tytuł będzie dostępny na komputery PC, Mac oraz Xbox One.

Crossroads Inn – gameplay

Crossroads Inn oferuje 3 tryby:

  1. Kampanię.
  2. Sandbox.
  3. Scenariusze.

Kampania pozwala przeżyć nieliniową przygodę z elementami RPG – decyzje handlowe podejmowane przez graczy odbiją się szerokim echem, budząc zainteresowanie potężnych sił na politycznej scenie Delcrys, krainy w której rozgrywa się akcja Crossroads Inn. Drugi tryb szczególnie spodoba się fanom symulacji – rozgrywka skupia się na zarządzaniu własnym biznesem i rozwijaniu karczmy. Scenariusze stanowią z kolei listę konkretnych wyzwań, które trzeba pokonać w określonych warunkach.

Główne cechy Crossroads Inn:

  • Rozbudowany symulator tawerny i narracyjne RPG w jednym.
  • Dwa tryby kampanii. Pełen rozmachu tryb kampanii oferujący nieliniową historię, nietuzinkowe postacie i nieoczekiwane zwroty akcji oraz tryb Sandbox skierowany do fanów symulacji.
  • Świat wielkiej polityki pełen rywalizujących ze sobą frakcji, z którymi możesz współpracować lub działać na ich niekorzyść.
  • Klimatyczna ścieżka dźwiękowa przygotowana przez zespół utalentowanych kompozytorów pod przewodnictwem Marcina Przybyłowicza znanego m.in. z muzyki do Wiedźmina 3.
  • Niepowtarzalny system kulinarny zawierający oryginalny zestaw potraw i zróżnicowaną ofertę składników dostosowaną do klienteli karczmy, stworzony przez Nerds’ Kitchen.

Crossroads Inn – fabuła

W Crossroads Inn gracz wciela w młodego chłopaka, który zaczyna pracować w tawernie znajdującej się na styku trzech wiecznie skłóconych królestw. Cała kraina huczy od plotek związanych z nagła śmiercią Króla Owena, a sam bohater wkrótce wplątuje się w polityczną intrygę związaną ze zbliżającym się wyborem nowego następcy Tronu.

Dzięki strategicznemu ulokowaniu tawerny na przecięciu szlaków handlowych i politycznych, zawartym sojuszom i rosnącej sławie, gracz szybko zaczyna wpływać na losy świata Delcrys. Jednocześnie powoli odkrywaj prawdę stojącą za Śmiercią Króla.

Kraina Delcrys oraz fabuła gry ma wiele cech wspólnych z serialowym Westeros. W grze przeważa klimat low fantasy – oznacza to, że magia czy fantastyczne zwierzęta mogą się pojawić, jednak nie nadają one tonu całej fabule. W Crossroads Inn stawiamy przede wszystkim na ekonomię, a nie krwawe rozwiązywanie konfliktów.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments