PES 2020: Zenit St. Petersburg kolejnym ambasadorem gry

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 7.11.2019, 19:00 Aktualizacja: 7.11.2020, 18:29
Nawet jeżeli granie klubami z zespołów ligi rosyjskiej nie należy do waszych marzeń, z pewnością ucieszy was legendarna wersja Andreya Arshavina, która trafiła dziś do trybu myClub. To pokłosie współpracy eFootball PES 2020 z Zenitem St Petersburg. Dokładnie odwzorowana zostanie również Gazprom Arena.
pes 2020 zenit st petersburg
0 Udostępnień

Zenit St. Petersburg kolejnym ambasadorem PES 2020

Kolejny klub trafił do produkcji Konami jako oficjalny ambasador gry! W naszej recenzji eFootball PES 2020 rozpływaliśmy się nad tegoroczną odsłoną serii, więc bardzo cieszy fakt, iż jej twórcy postanowili nie spoczywać na laurach i poszerzać swój produkt o kolejne zespoły partnerskie. Nawet jeżeli występują one na co dzień w tak egzotycznych rozgrywkach jak liga rosyjska!

Od 2018 roku liga rosyjska ma z Konami umowę na wyłączność. Teraz do grona ścisłych współpracowników japońskiej firmy dołącza Zenit St Petersburg. W PES 2020 zostanie więc dokładnie odwzorowany stadion klubu (Gazprom Arena), a do trybu myClub trafi na kilka dni ikona Zenitu, Andrey Arshavin, znany również z występów w Arsenalu Londyn. Oprócz tego fani zespołu liczyć będą mogli na aktywności związane ze współpracą z Konami, jednak graczy w Polsce raczej ta oferta nie zainteresuje.

Licencje Konami wyglądają w tym roku imponująco

Mimo iż ostatecznie twórcom gry piłkarskiej nie udało się wyzyskać marketingowego potencjału podpisanych umów, licencje Konami na odwzorowywanie zespołów w PES 2020 wyglądają imponująco. Wśród nich znajdziemy:

Szczególnie ciekawie wygląda licencja PES 2020 na Mistrzostwa Europy. Turniejowe drużyny mają trafić do gry jako bezpłatne DLC na początku 2020 roku. Oznacza to, że produkcja Konami może jeszcze zawalczyć z FIFĄ, i to w najmniej spodziewanym momencie. Przed dwoma laty dodatek z okazji Mistrzostw Świata w Rosji udanie przedłużył cykl życia FIFY 18, więc czemu podobnie nie miałoby to zadziałać w przypadku eFootball PES?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments