PGA 2020: bilety dostępne w sprzedaży od piątku

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 5.11.2019, 21:00 Aktualizacja: 5.11.2019, 21:00
O tym, że warto pojawić się na Poznań Game Arena, nie trzeba przekonywać żadnego fana gamingu. Targi gier odbywające się w Poznaniu zbierają rokrocznie kilkudziesięciotysięczną publikę, dlatego odpowiednio wcześniej warto zainteresować się biletami na PGA 2020. Kiedy i za ile będzie można je kupić?
pga 2020 bilety
0 Udostępnień

Bilety na PGA 2020 dostępne od piątku

Jak informują Międzynarodowe Targi Poznańskie, sprzedaż biletów na PGA 2020 ruszy niedługo po zakończeniu tegorocznego eventu. Przypomnijmy, że miał on miejsce w weekend 18-20 października, a wśród atrakcji PGA 2019 wymienić należy chociażby świetne koncerty w ramach Epic Game Music, pełne cennych doświadczeń Game Industry Conference czy przebojową pierwszą prezentację Cyberpunk 2077 po polsku. Mimo iż przepytywani przez nas odwiedzający wyczuwali pewne pustki na sali w porównaniu z poprzednimi latami, liczby nie kłamią – przez trzy dni imprezy MTP naliczyło na tegorocznym PGA aż 79 347 zwiedzających.

Chociaż nie jest znana jeszcze data PGA 2020, organizatorzy informują o możliwości nabycia biletów na przyszłoroczny event. Przedsprzedaż ruszy w piątek 29 listopada na platformie biletowej ToBilet.pl. Mimo iż nabycie wejściówki przed eventem pozwala oszczędzić w skrajnej sytuacji maksymalnie 20 zł (różnica między biletem jednorazowym na piątkowy VIP DAY kupionym w przedsprzedaży a kwotą uiszczaną przy kasie), i tak warto zainteresować się Poznań Game Arena odpowiednio wcześniej.

O kolejnych informacjach związanych z biletami na PGA 2020 będziemy informowali was na bieżąco. Gdy tylko otrzymamy stosowne informacje, dowiemy się także kiedy PGA 2020 odbędzie się w Poznaniu i kto będzie zaproszony na imprezę.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o