Pierwsze zdjęcia Claesa Banga jako Draculi od Netflixa

Michał Małysa Seriale Publikacja: 4.07.2019, 14:46 Aktualizacja: 4.07.2020, 14:46
Netflix wypuścił pierwsze zdjęcia Claesa Banga w pełnej charakteryzacji. Premiera Draculi już tej zimy. W Wielkiej Brytanii serial pokaże BBC One, w Polsce zobaczymy go na Netfliksie.
0 Udostępnień

Nowy Dracula na pierwszych ujęciach

Zdjęcia Claesa Banga sugerują, że nowy Dracula będzie mroczny i krwawy. Co może być w końcu dobrym powrotem do korzeni wampirów po dziwnym odejściu w stronę tego, że krwiopijcy po prostu świecą w słońcu niczym kryształki Swarovskiego.

Twórcami wyprodukowanego przez Hartswood Films we współpracy z BBC One i Netflixem serialu Dracula będą znani z brytyjskiego Sherlocka scenarzyści Mark Gatiss i Steven Moffat.

Do obsady opartego na klasycznej powieści Brama Stokera trzyczęściowego serialu dołączą Lyndsey Marshal (Trauma, Liga Dżentelmenów), Chanel Cresswell (The Bay, To właśnie Anglia), Matthew Beard (Była sobie dziewczyna, Gra tajemnic), Lydia West(Rok za rokiem), Paul Brennen (Wild Bill, Happy Valley), Sarah Niles (Catastrophe, Beautiful People), Sofia Oxenham (Poldark – Wichry losu, Grantchester), John McCrea(Everybody’s Talking About Jamie, Piękny kraj), Phil Dunster (Humans, Save Me) oraz debiutująca na małym ekranie Millicent Wong.

Do grona aktorów u boku Claesa Banga w roli Draculi dołączą również Dolly Wells, John Heffernan, Joanna Scanlan, Sacha Dhawan, Jonathan Aris, Morfydd Clark oraz Nathan Stewart-Jarrett.

Serial będzie się składał z trzech 90-minutowych odcinków.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments