PlayStation 1 jako pudełko na lunch!

Michał Małysa Gry Publikacja: 4.10.2019, 16:00 Aktualizacja: 4.10.2020, 16:34
Japońskie pudełka bento stają się coraz popularniejsze na całym świecie. Można je dostać już praktycznie w każdym wzorze i kolorze. Teraz do oferty pudełek bento doszedł wzór w stylu PlayStation.
33 Udostępnień

Pudełko w stylu starego, dobrego PlayStation

Bento boxy to pudełka na żywność, w których lunch czy śniadanie można sobie dokładnie uporządkować. Tego rodzaju opakowania posiadają kilka przegródek, które pozwalają na oddzielenie od siebie poszczególnych składników. Bento boxy wywodzą się z Japonii, ale w Polsce też coraz częściej ich używamy.

Nowy wzór takiego pudełka, który wyprodukowała jedna z firm zajmujących się tego rodzaju produktami, wyglądem przypomina pierwszą konsolę PlayStation. “Konsola na jedzenie” ma elastyczną taśmę ozdobioną logo PlayStation, a jej górną część można swobodnie podnosić.

Niestety w tym momencie bento PlayStation dostępne jest tylko w Japonii. Niektóre sklepy podają, że można je u nich kupić, ale tak naprawdę pudełka PS można głównie wylosować w automacie do łapania nagród. Takie automaty są w Japonii znacznie popularniejsze niż w Polsce. Mamy jednak nadzieję, że pudełka bento PlayStation wkrótce pojawią się też poza Japonią!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments