Plotki potwierdzone – Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 wkrótce na kolejnych platformach

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 24.02.2021, 13:33 Aktualizacja: 24.02.2022, 13:33
Zgodnie z wcześniejszymi nieoficjalnymi informacjami zeszłoroczny remake popularnej serii deskorolkowej pojawi się wkrótce na kolejnych sprzętach. W pierwszej kolejności będzie to PlayStation 5 i Xbox Series X|S, a w późniejszym terminie Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 zawita na Switcha. Dotychczasowi posiadacze gry na PS4 i Xboksie One otrzymają aktualizację do nowych platform, jednak nie będzie ona darmowa (przynajmniej nie dla wszystkich).
premiera remastera tony hawk's pro skater 1 i 2 już we wrześniu!
0 Udostępnień

Nowe sprzęty, stare zagrywki Activision

Zapowiedź Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 wzbudziła rzecz jasna spore zainteresowanie fanów oryginału, którzy na przełomie lat 90. i 2000. zagrywali się w dwie pierwsze części tej popularnej deskorolkowej serii. Gra ukazała się na początku września ubiegłego roku i w niecałe dwa tygodnie trafiła do ponad miliona użytkowników komputerów osobistych, PlayStation 4 i Xboksów One. Teraz przyszła pora na kolejne platformy – Activision, wydawca, opublikowało nowy zwiastun promujący Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 na konsolach obecnej generacji i Switchu.

Gra w pierwszej kolejności, bo już 26 marca, pojawi się na PlayStation 5 i Xboksie Series X|S. Na podstawowych wersjach obu konsol gracze będą mogli wybrać między rozgrywką w rozdzielczości 4K i 60 FPS-ach a 1080p i aż 120 klatkach na sekundę. Posiadacze Xboksa Series S będą musieli się zadowolić 1440p i 60 FPS-ami. W późniejszym terminie tytuł ma zawitać również na Switcha, ale nie zdradzono, kiedy ma to dokładnie nastąpić.

Osoby, które kupiły Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 w wersji na PlayStation 4 i Xboksie One, otrzymają aktualizację, z tym że nie będzie ona darmowa. Mało prawdopodobne jednak, by wynikało to z problemów wydawniczych, tak jak było to w przypadku The Sinking City, które niespodziewanie pojawiło się na PlayStation 5. Na darmową aktualizacją mogą liczyć osoby, które zakupiły cyfrową edycję Deluxe lub mają grę w pudełkowej wersji na PS4. W przeciwnym razie konieczna będzie dopłata w wysokości 10 dolarów (niecałe 40 złotych).

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments