Pokemon GO: Buddy Up Event już dziś!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 21.04.2020, 9:08 Aktualizacja: 21.04.2020, 9:08
Większa szansa na znalezienie unikatowych pokemonów czy podwojenie XP za ewoluowanie podopiecznych to tylko niektóre zmiany, które czekają graczy Pokemon GO w trakcie wydarzenia Buddy Up. Zobacz kiedy event dokładnie startuje, jakie ma zasady oraz jakich bonusów powinni wypatrywać trenerzy.
event buddy up w pokemon go juz rusza!
6 Udostępnień

W artykule na temat wydarzenia Buddy Up w Pokemon GO poruszone zostały następujące tematy:

Buddy Up Event startuje 21 kwietnia

Twórcy Pokemon GO zapraszają graczy na nowy event! W trakcie wydarzenia nazywanego Buddy Up będziemy mieli okazję spędzić trochę czasu z naszym najbardziej ziomalskim pokemonem, a mnóstwo fajnych stworków takich jak Chansey, Feebas czy Joltik szukało będzie trenera i przyjaciela.

Start eventu Buddy Up przewidziano na godz. 8:00 we wtorek 21 kwietnia 2020 roku. Potrwa on tydzień, kończąc się w poniedziałek 27 kwietnia o godz. 22:00. Na co liczyć możemy w trakcie wydarzenia?

Na jakich zasadach odbywa się Buddy Up w Pokemon GO?

Event Buddy Up to kilka zmian w normalnym funkcjonowaniu Pokemon GO, które pozwolą nam na łatwiejsze łapanie niektórych pokemonów. Co na ten tydzień przewidzieli producenci gry?

  • Volbeat oraz Illumise, normalnie do znalezienia wyłącznie w konkretnych regionach, teraz będą pojawiały się wszędzie w dziczy, w jajkach i jako nagrody z zadań typu Field Research. Również w wersji Shiny!
  • Po raz pierwszy w dziczy oraz po ukończeniu pewnych zadań typu Field Research napotkań będzie można Woobata. Po evencie Buddy Up będzie on dostępny zarówno w dziczy, jak i w dwukilometrowych jajkach.
  • W dziczy częściej pojawiały się będą następujące pokemony: Alolan Meowth, Chansey, Eevee, Feebas, Lillipup, and Joltik.
  • Te same pokemony będą częściej wykluwały się z pięciokilometrowych jajek.
  • Pojawią się specjalne Field Researche, dostępne wyłącznie w trakcie trwania eventu, które nagrodzą graczy gwiezdnym pyłem oraz spotkaniami z pokemonami: Alolan Meowth, Volbeat, Illumise oraz Woobat.

Na jakie bonusy mogą liczyć gracze Pokemon GO?

Podobnie jak w trakcie innych eventów, również i Buddy Up przyniesie graczom Pokemon GO mnóstwo dodatkowych bonusów, które znacząco przyspieszą postępy w obrębie gry. Oto one:

  • Zaprzyjaźniony pokemon częściej przynosił będzie niespodzianki i będzie ich zdecydowanie więcej!
  • O połowę ograniczony zostanie dystans potrzebny do zdobycia Buddy Cand oraz serduszek.
  • Zaprzyjaźniony pokemon będzie łatwiej się ekscytował.
  • Karmienie pokemona-ziomeczka sprawi, że będzie on z graczem na mapie dwa razy dlużej.
  • Ewoluowanie pokemonów przyniesie podwójne punkty doświadczenia!
Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments