Pokemon GO: Incense Day już w weekend!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 16.04.2020, 11:42 Aktualizacja: 7.12.2021, 15:34
Mimo trwającej pandemii koronawirusa dochody twórców Pokemon GO rosną z tygodnia na tydzień. Wszystko dzięki kolejnym wydarzeniom skupionych na indywidualnych doświadczeniach. Kolejnym eventem mogącym przyciągnąć uwagę graczy Pokemon GO będzie Incense Day. Kiedy startuje? Jakie typy pokemonów złapiemy o określonych godzinach? Sprawdź szczegóły!
incense day pokemon go
0 Udostępnień

W artykule na temat Incense Day w Pokemon GO poruszyliśmy następujące tematy:

Kiedy wystartuje Incense Day w Pokemon GO w kwietniu?

Według danych ośrodka analitycznego Sensor Tower, mikrotransakcyjne wydatki na gry mobilne w marcu 2020 wzrosły w stosunku do analogicznego okresu przed rokiem aż o 22%. Przychody producentów Pokemon GO również rosną, mimo iż wiele doświadczeń z tytułem Niantic Games najlepiej przeżywa się na zewnątrz, wraz z grupką innych graczy. Twórcy nie przestają jednak proponować doświadczeń możliwych do przeżywania indywidualnie, co daje wymierne efekty. Kolejnym eventem tego typu będzie Incense Day.

Na chwilę obecną nie wiemy, czy jest to jednorazowe wydarzenie, czy może na stałe zagości ono w kalendarzu graczy Pokemon GO. Incense Day przypada w tym miesiącu na 19 kwietnia 2020, potrwa od 11.00 do 17.00 czasu polskiego i opierać będzie się na mechanice wabików, którymi przyciągamy pokemony. Tym razem odpalenie ich w określonych porach sprawi, że do naszych pokeballi będziemy mogli złapać stworki określonego typu. W tym również te z rodzaju Shiny!

Jakie typy pokemonów złapiemy w określonych godzinach?

W Incense Day w Pokemon GO przez sześć godzin będziemy mogli przyciągać następujące stworki:

  • 11:00-12:00 – pokemony typu wodnego (Water) takie jak Poliwag, Tentacool czy Spheal. Wyjątkowym gościem może być Clamperl.
  • 12:00-13:00 – pokemony typu ognistego (Fire) takie jak Growlithe, Ponyta czy Houndour. Szczęśliwcy natkną się nawet na Litwicka.
  • 13:00-14:00 – pokemony typu trawiastego (Grass) takie jak Oddish, Roselia czy Lileep. Na szczególnych farciarzy czeka Ferroseed!
  • 14:00-15:00 – pokemony typu psychicznego (Psychic) takie Slowpoke, Baltoy czy Bronzor. Trafić może się nawet Gothita.
  • 15:00-16:00 – pokemony typu robaczego (Bug) takie jak Caterpie, Ledyba czy Skorupi. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość pojawienia się Joltika.
  • 16:00-17:00 – pokemony typu ziemnego (Ground) takie jak Wooper, Barboach czy Hippopotas. Najbardziej interesującym nabytkiem będzie oczywiście Drilbur.

Gracze Pokemon GO liczyć mogą też na bonusy

Podobnie jak w przypadku wielu innych eventów, i w przypadku Incense Day twórcy Pokemon GO przewidzieli miłe bonusy. Tym razem zaplanowane zostały dwa:

  • W trakcie trwania eventu każdy Incense przyciągał będzie więcej Sentretów.
  • Z okazji Incense Day w sklepie mikrotransakcyjnym nabędziemy paczkę trzech wabików za 1 PokéCoin.

Gotowi na kolejny świetny event w Pokemon GO?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments