Polaroid z aparatem Stranger Things 3 i minigierką!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 3.07.2019, 14:00 Aktualizacja: 3.07.2020, 13:00
Polaroidy wciąż znajdują zastosowanie, choć w naprawdę niszowych gałęziach rozrywki, takiej jak polowanie na stwory nie z tej ziemi. Doskonale wiedzą o tym producenci sprzętu, którzy oferują teraz aparat ze Stranger Things 3, a na swojej stronie internetowej ukryli nawet minigierkę inspirowaną serialem!
polaroid i stranger things
6 Udostępnień

Do czego używać można dziś polaroidów?

Jeżeli zastanawiacie się, po co w dobie smartfonów i instagramów potrzebne mogą być komukolwiek polaroidy, koniecznie musicie przypomnieć sobie o istnieniu świata ponadrealnego. Błyskawiczne fotki robione zjawiskom nadprzyrodzonym mają tymczasem o wiele większą wartość niż łatwe do komputerowego obrobienia zdjęcia cyfrowe! Z podobnego założenia wyszła firma Polaroid, która z premierą trzeciego sezonu Stranger Things pokazała nowy model aparatu OneStep 2.

Aparat The OneStep w edycji Stranger Things zawiera wachlarz szesnastu kolorowych projektów (osiem na paczkę) inspirowanych przez miejsca, w których czas lubią spędzać mieszkańcy Hawkins. Jak deklaruje producent, dzięki takiemu wyborowi ramek zawsze będziemy w stanie zrobić zdjęcie, które odda nastrój chwili.

Minigierka Stranger Things na stronie Polaroida

Gracze, u których nostalgia za amerykańskimi latami osiemdziesiątymi nie ogranicza się wyłącznie do oglądania Stranger Things i wzdychania za „tamtym klimatem”, z pewnością pamiętają sekretną kombinację klawiszy używaną w produkcjach z tamtych lat. Wciśnięcie tak zwanego kodu Konami (↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A) na stronie Polaroida i aparatu ze Stranger Things 3 powoduje odblokowanie ukrytego ekranu i otwarcie klimatycznej minigierki.

polaroid i stranger things

Zagrajcie i koniecznie pochwalcie się swoim najwyższym wynikiem w komentarzach pod artykułem lub na fejsbukowym profilu Zagrano!

Źródło: Bloody Disgusting. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments