Porady różowej brygady. Premiera 5. sezonu w Netflix już dzisiaj!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 5.06.2020, 10:26 Aktualizacja: 5.06.2021, 10:27
Nie brakuje programów, w którym znane osobistości ze srebrnego ekranu pomagają przeciętnym mieszkańcom w urządzeniu domu. Czasami wsparcia potrzeba również w innych sprawach dotyczących codziennego funkcjonowania. Na interwencję można liczyć ze strony bohaterów Porady różowej brygady. Premiera 5. sezonu programu już dziś, 5 czerwca, w serwisie Netflix.
premiera 5. sezonu Porady Różowej Brygady już w czerwcu w Netflix!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 5. sezonu Porady różowej brygady w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 5. sezon Porad różowej brygady w Netflix?

Najnowszy sezon Porad różowej brygady trafia do bazy danych platformy Netflix już dzisiaj, 5 czerwca. Będzie dłuższy od poprzedzających go części o dwa epizody i liczyć dziesięć odcinków. W tym samym dniu w popularnej wypożyczalni odbędzie się także premiera finalnego sezonu Trzynastu powodów.

To tylko jedna z całego szeregu propozycji Netflix na czerwiec 2020. O wszystkich filmowych oraz serialowych nowościach, które zostały zaplanowane na przyszły miesiąc, możecie przeczytać w naszym standardowym zestawieniu premierowych pozycji. Ciekawych programów będzie w czerwcu aż nadto!

Programy LGBT+ to nie tylko zawody drag queen

Dla niewtajemniczonych w fabułę omawianego serialu warto napisać, że Porady różowej brygady to amerykański program rozrywkowy, w którym pięciu bohaterów o homoseksualnej orientacji zamierza pomóc w codziennym funkcjonowaniu osobom o odmiennych preferencjach płciowych. Kyan, Jai, Ted, Thom i Carson odnajdują się na wielu polach – wyposażenia domu, higieny osobistej, układania i pielęgnacji włosów, szeroko rozumianej sztuki i kultury czy gotowania.

Produkcja zyskała sporą popularność, czego może dowodzić przygotowanie jej piątego już sezonu. Program również w naszym kraju spotkał się z ciepłym przyjęciem, co potwierdzają jego wysokie notowania na najpopularniejszych rodzimych serwisach filmowych. W Poradach różowej brygady nie brakuje powodów do uśmiechu, refleksji, lecz również wzruszenia. Jest on też o wiele bardziej łagodny niż recenzowane przez nas We’re Here oraz szereg innych popularnych programów o drag queen.

Brygada powraca w niezmienionym składzie

Stałymi bohaterami Porad różowej brygady są:

  • Kyan Douglas
  • Ted Allen
  • Jai Rodriguez
  • Thom Filicia
  • Carson Kressley

Każdy z odcinków programu trwa około czterdziestu pięciu minut. Tak powinno być również w 5. sezonie Porad różowej brygady!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments