Postal 4: No Regrets we wczesnym dostępie na Steamie!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 15.10.2019, 13:00 Aktualizacja: 15.10.2020, 13:02
Wczesny dostęp do gry Postal 4: No Regrets dostępny jest już na Steamie. Czwarta odsłona kultowej serii symulatorów psychopatycznego zabójcy odcina się od tragicznej części trzeciej. I robi to niezwykle skutecznie - z ponad pięciuset recenzji na platformie aż 85% jest pozytywnych.
postal 4 no regrets juz na steamie
14 Udostępnień

W Postal 4: No Regrets zagrasz we wczesnym dostępie na Steamie

Jak informują przedstawiciele studia Running with Scissors, twórcy równie kultowej co kontrowersyjnej serii gier Postal, wkrótce doczekamy się powrotu do niezwykle brutalnego świata jednego z najstarszych symulatorów (everymana? psychopaty? to wszystko kwestia nazewnictwa…). – Upłynęło kilka lat od wydarzeń, które zdewastowały dumne niegdyś miasteczka pamiętane jako Paradise. Jedyna dwójka, która wyszła z kataklizmu nienaruszona, czyli nieszczęśliwy everyman znany jako Postal Dude oraz jego lojalny kompan Champ, wyrusza w podróż w poszukiwaniu nowego domu wśród spalonych słońcem pustyni Arizony – zapowiadają twórcy.

Jak można się dowiedzieć z trailera, Postal 4: No Regrets trafił już na Steama w tzw. wczesnym dostępie. Oznacza to, że produkcja nie została jeszcze ukończona i jest jedną wielką wersją testową. Zaangażowanie się w grę na tym etapie oznacza, że napotkane przez nas błędy pomogą w powstaniu pełnej i pozbawionej niedoróbek wersji. W przypadku nowego Postala twórcy używają terminu „pre-beta”, gdyż rozgrywka kończy się na zaledwie jednym dniu w realiach świata przedstawionego.

Najbrutalniejsza gra ever? Tak ją zapamiętano…

Postal 4: No Regrets jest czwartą odsłoną popularnej serii symulatorów psychopatycznego zabójcy, w którego może wcielić się gracz. Chociaż taka ścieżka gry nie jest obligatoryjna i rozgrywka przyjąć może postać całkowicie pokojowej, główną osią Postala zawsze było brutalne mordowanie i nieskrępowana destrukcja. Kolejna część pod względem wyglądu rozgrywki odwoływała będzie się do Postal II. Trzecia część zjechana została bowiem od góry do dołu przez wszystkich recenzentów. Spośród 20 recenzji w serwisie Metacritic aż 19 było negatywnych, przekładając się na średnią ocen 24/100 – to przeszło dwa razy mniej niż otrzymała poprzedniczka.

Niestety, na dzień dzisiejszy nie jest znana nawet przybliżona data powstania Postal 4: No Regrets. Fani serii mogą nastawiać się jednak na naprawdę dobrą produkcję – spośród ponad pięciuset recenzji wystawionych grze we wczesnym dostępie miażdżąca większość jest pozytywna.

Źródło: Steam. Grafika: Steam.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments