Power. Dziś premiera superbohaterskiego hitu w Netflix!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 14.08.2020, 10:20 Aktualizacja: 14.08.2021, 10:21
Netflix słynie przede wszystkim z bogatej oferty seriali, ale niektóre filmowe premiery na platformie stają się w danym miesiącu najgorętszymi nowościami. Tak jest w przypadku głośnego i mocno promowanego Power – interesująco zapowiadającego się thrillera science-fiction z elementami akcji. Premiera filmu w gwiazdorskiej obsadzie już dziś!
Premiera Power w Netflix już w sierpniu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Power poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Power w Netflix?

Na możliwość obejrzenia zapowiadanego filmu nie trzeba będzie już dłużej czekać. Premiera Power zaplanowana jest bowiem na dziś, 14 sierpnia. Produkcję można oglądać od godz. 9.00 w piątek. To jedna z najważniejszych nowości, które w tym miesiącu zasilą ofertę platformy Netflix. Za reżyserię odpowiada duet Henry Joost – Ariel Schulman, wcześniej wspólnie pracujący nad takimi projektami jak Nerve czy Paranormal Activity 3.

Być może nie wszyscy widzowie z tą samą dozą zainteresowania wyczekuję na premierę Power. W takim przypadku rekomendujemy im zapoznanie się z długą listu pozostałych filmowych oraz serialowych nowości w Netflix na sierpień 2020. Wśród premier zarówno mnóstwo oryginalnych produkcji platformy, jak i szereg licencjonowanych kinowych klasyków.

Pigułka o supermocach

Akcja Power rozgrywa się w Nowym Orleanie, na terenie którego prowadzona jest działalność handlowa z użyciem specjalnych pigułek, dostarczających zażywającemu supermocy, co automatycznie przywodzi na myśl recenzowany przez nas serial The Boys. Mniej uwagi poświęca się ich skutkom ubocznym oraz potencjalnym zagrożeniu. Dla sięgających po nie liczą się przede wszystkim możliwe do osiągnięcia nadnaturalne umiejętności, którymi mogą być kuloodporna skóra albo stanie się niewidzialnym.

Sprawą nielegalnej sprzedaży pigułek postanawiają się zająć były żołnierz oraz funkcjonariusz policji. Likwidacja nowego niebezpieczeństwa okazuje się zadaniem nad wyraz wymagającym. Aby zniszczyć przestępczy świat, należy nawiązać porozumienie z jedną spośród osób do niego przynależnych. W efekcie do byłego żołnierza oraz policjanta dołącza nastoletnia dilerka. Czy połączenie takich sił pozwoli na wytropienie osób odpowiedzialnych za stworzenie i rozprowadzanie pigułki?

W Power spotkamy gwiazdy Hollywood

Wśród nazwisk znajdujących się w obsadzie omawianego filmu nie zabraknie światowej sławy aktorów. To przede wszystkim zdobywca statuetki Oscara Jamie Foxx (za rolę w biograficznym filmie Ray) oraz dwukrotnie nominowany do Złotego Globu Joseph Gordon-Levitt (znany z występów pod okiem takich reżyserów jak Christopher Nolan, Oliver Stone czy Steven Spielberg).

  • Jamie Foxx – Art
  • Joseph Gordon-Levitt – Frank
  • Dominique Fishback – Robin
  • Machine Gun Kelly – Newt
  • Rodrigo Santoro – Biggie

Ciemniejsze strony Nowego Orleanu poznamy już 14 sierpnia tylko w Netflix.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments