HBO i Prawi Gemstonowie. Komedia o teleewangelistach już w sierpniu

Michał Małysa Seriale Publikacja: 24.07.2019, 14:00 Aktualizacja: 24.07.2020, 12:01
Życie teleewangelisty nie jest tak łatwe jak w pamiętnym teledysku zespołu Genesis. O rodzinnym biznesie, który boryka się ze zmianą pokoleniową, opowie serial HBO Prawi Gemstonowie. W rolach głównych Danny McBride, Adam Devine oraz Edi Patterson. Kiedy pierwszy odcinek? 19 sierpnia w HBO GO!
prawi gemstonowie w hbo
0 Udostępnień

O czym opowiada serial Prawi Gemstonowie?

– Serial HBO Prawi Gemstonowie opowiada historię światowej sławy rodziny teleewangelistów o długiej tradycji dewiacji, chciwości i działalności charytatywnej – wszystko oczywiście w imię wyższych wartości. Drugie już pokolenie Gemstonów, rodziny o wielkich tradycjach telekaznodziejskich, to żywy dowód na to, że kult religijny bywa źródłem zysku w wielu postaciach, wliczając w to własny megakościoł – informuje HBO w notatce prasowej.

Serial komediowy Prawi Gemstonowie w HBO śledził będzie losy Jesse’ego Gemstone’a (w tej roli Danny McBride), który wraz z bratem przejąć będzie chciał rodzinny biznes. Rodzeństwo Gemstone’ów oprócz głównego bohatera składać będzie się z pseudo-hipstera Kelvina (Adam Devine) oraz Judy (Edi Patterson), która potajemnie mieszka z narzeczonym i pragnie wybić się na niezależność.

Kiedy Prawi Gemstonowie pojawią się w HBO GO?

Dziewięcioodcinkowy serial Prawi Gemstonowie w HBO GO będzie miał swoją premierę 19 sierpnia, gdzie pojawi się o godz. 4.00 nad ranem. Emisję na antenie tradycyjnego HBO zaplanowano na 21.10. Następne epizody ukazywały będą się w każdy kolejny poniedziałek.

Twórcy serialu w składzie Danny McBride (scenariusz i reżyseria pierwszego odcinka), Jody Hill i David Gordon Green (producenci wykonawczy i reżyserzy pozostałych ośmiu epizodów) są znani z dwóch innych produkcji HBO: Wicedyrektorzy oraz Mogło być gorzej.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments