Castlevania: premiera 3 sezonu już dziś w Netflix!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 5.03.2020, 11:54 Aktualizacja: 5.03.2021, 11:55
5 marca Netflix zaproponował nam premierę 3. sezonu serialu Castlevania. Produkcja ta cieszy się popularnością wśród fanów gatunku anime. Według pierwszych doniesień miała zadebiutować na platformie streamingowej już w grudniu 2019 roku, ale ostatecznie Netflix przesunął premierę na marzec. Co warto wiedzieć o walce z Draculą?
Kiedy premiera 3 sezonu Castlevania w Netflix?
0 Udostępnień

3. sezon Castlevania już w zasobach Netflixa!

Jedną z produkcji zaplanowanych przez Netflix na marzec 2020 jest trzeci sezon animowanego serialu Castlevania. To produkcja dla dorosłych, oparta serii gier o tym samym tytule i jeden z największych klasyków w historii gamingu. Nieprzypadkowo Castlevania: Symphony of the Night znalazła się w naszym rankingu 11 najlepszych gier na PlayStation 1.

Anime opowiada o grupie wyrzutków walczących z krwawym terrorem Draculi. W Walentynki Netflix wypuścił najnowszy zwiastun 3 sezonu Castlevanii. Zapowiada on, że w planach Netflixa na marzec 2020 znajduje się 10 odcinków niesamowitej, mrocznej rozrywki!

Popularność poprzednich dwóch sezonów produkcji wskazuje, że jej trzecia odsłona może liczyć na sukces. W całości serial Castlevania uzyskał ocenę 71/100 w agregującym profesjonalne recenzje serwisie Metacritic, a na Rotten Tomatoes aż 90/100 w serwisie Rotten Tomatoes! Premiera 3. sezonu serialu Castlevania zaplanowana została przez Netflix na godz. 9.00 5 marca, więc najnowsze odcinki anime już znajdują się w bazie platformy!

Kolejna premiera z Draculą w roli głównej

Castlevania zabiera widzów do XV-wiecznej Wołoszczyzny, czyli czasu i miejsca, w których utrzymanie się przy życiu jest wyjątkowo ciężkie. Mieszkańców krainy nawiedzają zarazy, wojna, szaleni władcy i ogólnożyciowa nędza. Wład Tepesz, znany jako Drakula, skazuje ludzi na śmierć. Nie czyni tego jednak bez powodu.

Przyczyną gniewu władcy jest spalenie na stosie jego ukochanej żony przez bandę religijnych fanatyków. Niedługo później ulice dosłownie spływają ludzką krwią. Draculę może powstrzymać tylko Trevor Belmont. Bohater przyjeżdża do małego miasteczka, by rozwikłać mroczną intrygę.

Za głosy głównych bohaterów odpowiadają:

  • Richard Armitage (jako Trevor).
  • Graham McTavish (jako Dracula).
  • Alejandra Reynoso (jako Sypha).
  • Ade M’Cormack (jako Isaac).
  • Emily Swallow (jako Lisa).
  • James Callis (jako Alucard).

Premiera 3. sezonu Castlevania to kolejna w tym roku okazja do zapoznania się z wariacją na temat legendy o okrutnym władcy. W styczniu mieliśmy w końcu okazję recenzować serial Dracula. Miejmy nadzieję, że i tym razem fani motywu wampirów będą propozycją Netflixa usatysfakcjonowani.

Fot. Netflix

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments