Premiera Cudotwórców w HBO GO!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 20.02.2019, 15:16 Aktualizacja: 27.02.2020, 17:34
Czy świat to dobrze działająca korporacja? Szef wszystkich szefów nie do końca się z tym zgadza i zapowiada Sąd Ostateczny. Apokalipsie zapobiec może tylko cud dokonany przez szeregowych pracowników firmy Niebo. Czy uda im się olśnić Boga na ASAP? Premiera Cudotwórców w HBO GO już 20 lutego.
premiera cudotwórców w hbo go
18 Udostępnień

Cudotwórcy ocalą ziemię?

Na Ziemi nie dzieje się dobrze – wiemy to już z miliona seriali, które od lat zgłębiają najgorsze zakamarki ludzkich koszmarów. Czy jednak idzie nam tak źle, aby jedynym dobrym pomysłem było zrównanie wszystkiego z ziemią i rozpoczęcie od nowa? Tak właśnie w serialu Cudotwórcy myśli Bóg, który stara się traktować koronę swojego stworzenia jak przedsiębiorstwo.

Miniserial Cudotwórcy, oparty na książce satyryka Simona Richa What in God’s Name, rysuje obraz świata jako korporacji. Firma Niebo ma zaś naprawdę słabe wyniki i jej szef myśli o zwinięciu interesu. Losy Ziemi zależą więc od kilku pracowników niższego szczebla, którzy dostają dwa tygodnie na rozhulanie biznesu. Pracownik modlitewnego call center Craig oraz jego skrzydlaci koledzy muszą dokonać prawdziwego cudu – tym będzie zaś wzbudzenie miłości między dwojgiem nieśmiałych ludzi.

Premiera Cudotwórców w HBO GO

Pierwsze dwa odcinki produkcji stworzonej przez amerykańskie studio Broadway Video pojawią się w HBO GO już 20 lutego. Miniserial Cudotwórcy rozpisany został na siedem epizodów, z których każdy kolejny trafiał będzie na platformę co tydzień w środę. Wydaje się niezłą propozycją dla ludzi, którzy szukają w komediach nie tylko superśmiesznych gagów, ale również odrobiny refleksji.

seriale hbo go w lutym 2019

Premiera Cudotwórców to doskonała okazja, aby sprawdzić aktorską formę Daniela Radcliffe’a – gwiazdor znany z głównej roli w filmowej sadze Harry Potter zagra w tym tytule rolę anioła Craiga. Prócz Steve’a Buscemiego (Zakazane Imperium) w roli Boga na scenie towarzyszyć będą mu Geraldine Viswanathan (Strażnicy cnoty) jako Eliza oraz Karan Soni (Deadpool) jako Sanjay. Ponadto w mniejszym wymiarze czasu ujrzymy na ekranie Titussa Burgessa, Margaret Cho, Angelę Kinsey, Tima Meadowsa, Johna Reynoldsa, Lolly Adefope oraz Chrisa Parnella.

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments