Premiera Outriders przesunięta. Demo gry już wkrótce

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 7.01.2021, 10:36 Aktualizacja: 7.01.2022, 10:36
Przesunięcie daty premiery, to dzień jak co dzień w branży gier wideo i nikogo specjalnie nie zdziwił wczorajszy komunikat People Can Fly o tym, że na Outriders poczekamy sobie nieco dłużej. Dodatkowy czas ma rzecz jasna pomóc deweloperom w dopracowaniu gry, by była jak najlepsza w dniu swojego debiutu. Wszyscy zainteresowani loot shooterem od People Can Fly będą mogli wypróbować demo i to już pod koniec lutego na wszystkich platformach.
0 Udostępnień

Outriders wchodzi w fazę szlifów

Dla zapowiedzianego podczas zeszłorocznego E3 Outriders to już drugie przesunięcie premiery (gra miała początkowo ukazać się drugiego lutego bieżącego roku), ale data pierwszego kwietnia nie jest specjalnie odległa od tej oryginalnej. Dodatkowe dwa miesiące mają pozwolić People Can Fly na dopracowanie gry, by całość była “fantastycznym doświadczeniem w dniu debiutu”.

W opublikowanym wczoraj ogłoszeniu podkreślono, że dla polskiego studia jest ważne, aby:

[…] gracze mogli sprawdzać nowe marki jak Outriders jeszcze PRZED premierą, by mogli sami zdecydować, czy chcieliby złożyć zamówienie przedpremierowe, kupić daną produkcję lub w nią zagrać.

Nie trudno wyczuć tutaj szpilę wbitą w CD Projekt, który zataił przed użytkownikami stan Cyberpunka 2077 na konsolach poprzedniej generacji, a warto pamiętać, że na komputerach osobistych też nie wygląda to zbyt różowo. Dość ironiczne, biorąc pod uwagę to, że tego typu przepychanki były swego czasu specjalnością marketingowców i PR-owców Redów, ale jak to się mówić “kto od miecza wojuje, ten od miecza ginie”.

Demo już niebawem

People Can Fly poinformowało również o demie, które będzie dostępne od 25 lutego na wszystkich docelowych platformach. Gracze będą mogli za darmo sprawdzić pierwsze kilka godzin rozgrywki wszystkimi czterema klasami, a wszystkie osiągnięte postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji, jeśli już zdecydujemy się na zakup. Warto również wspomnieć, że próbną wersję będzie można wypróbować samemu lub w trybie kooperacji.

Outriders pojawi się docelowo na komputerach osobistych (Steam, Epic Games Store), Stadii i konsolach zarówno starej (PS4, Xbox One), jak i nowej generacji (PS5, Xbox Series X|S). Gra zaoferuje pełny cross-play pomiędzy wspomnianymi platformami.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments