Premiera 2. sezonu Paradise PD. Serial już na Netflix!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 6.03.2020, 9:00 Aktualizacja: 6.03.2021, 11:39
Za nami premiera drugiego sezonu Paradise PD, kontrowersyjnego serialu animowanego dla dorosłych. Pierwsza część produkcji twórców Brickleberry nie spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród recenzentów. Jeśli ktoś myślał, że drugi sezon będzie lżejszy, to trailer serialu rozwiewa wszystkie wątpliwości.
premiera-paradise-pd-sezon-2
28 Udostępnień

Spróbujmy wypełnić pustkę po BoJacku

Paradise PD to kreskówka dla dorosłych, której pierwszy sezon zadebiutował na Netflixie w 2018 roku. Po dość długim czasie platforma postanowiła wypuścić drugi sezon produkcji. Data premiery Paradise PD została ustalona na 6 marca, podobnie zresztą jak premiera trzeciego sezon The Protector. Wszystkie odcinki tradycyjnie są już dostępne od godz. 9 rano.

Pomysłodawcami Paradise PD są Waco O’Guin oraz Roger Black. To twórcy innej znanej serii animowanej – Brickleberry. W Paradise PD oglądamy przygody zdegenerowanych policjantów z małomiasteczkowego posterunku dowodzonego przez ojca głównego bohatera produkcji. Młody chłopak dołącza do załogi i próbuje się wykazać.

Czego spodziewać się po premierze 2. sezonu Paradise PD?

W serwisie Rotten Tomatoes pierwszy sezon Paradise PD zdobył 40/100 punktów. Nic dziwnego. Paradise PD jest bardzo specyficzną i kontrowersyjną produkcją. Jeśli to propozycja zupełnie nie dla was, to sprawdźcie, co jeszcze Netflix ma do zaoferowania w marcu 2020. Nie brakuje na niej wybitnych animacji, choć niekoniecznie z amerykańskiego podwórka.

Jeśli natomiast nie możecie się doczekać drugiego sezonu Paradise PD, to zapewne przyda wam się garść informacji o tej produkcji.

  • W obsadzie paradise PD znaleźli się: Tom Kenny, Sarah Chalke, Roger Black, Kyle Kinane, Dana Snyder, David Herman, Cedric Yarbrough, Grey DeLisle.
  • Jeden odcinek trwa 30 minut.
  • Jest to produkcja wyłącznie dla dorosłych i zwiastun drugiego sezonu dobitnie to pokazuje.
  • Pierwszy sezon Paraside PD określany był przez recenzentów jako “obelżywa i obrzydliwa produkcja” oraz “historia, która ma tylko szokować”.

Niekiedy Paradise PD było doceniane za humor. Zobaczymy, jakie będą oceny recenzentów po drugim sezonie tej produkcji.

Fot. Netflix

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments