Premiera PlayStation Classic już dziś!

Michał Małysa Sprzęt Publikacja: 3.12.2018, 10:20 Aktualizacja: 3.12.2018, 10:20
Lubicie wciągające oldschoolowe platformówki? Tęsknicie za starożytnymi klasyczkami, w które graliście setki lat temu? Z pewnością ucieszy was dzisiejsza premiera PlayStation Classic – jubileuszowego prezentu od Sony. Łezka zakręci się w oku nie tylko od bolesnych odcisków na kciukach!
0 Udostępnień

Pierwsza konsola PlayStation pojawiła się na rynku w 1994 roku!

Już niedługo pierwszej konsoli znanej pod nazwą PlayStation stuknie dwadzieścia pięć lat. W 1994 wielu z nas uczyło się dopiero chodzić lub składać sylaby w słowa takie jak „mama” czy „tata”, nie wspominając już o graczach, których nie było wówczas na świecie. Licznik sprzedanych konsoli pod szyldem PS przekroczył od tego czasu pięćset milionów egzemplarzy, ale PSX wciąż wspominamy z olbrzymim sentymentem. Doskonale wie o tym Sony, które przygotowało dla fanów oldschoolu nostalgiczny prezent.

premiera playstation classic b

Marzyliście, żeby jeszcze raz zagrać w pierwszą część Metal Gear Solid? Chcielibyście powrócić do źródeł serii GTA? Nie pamiętacie już, jak bardzo grywalna była trzecia część Tekkena lub siódma Final Fantasy? Choć to pytania retoryczne, od dzisiaj odpowiedź nie będzie odsyłała wyłącznie do czasów słodkiego dzieciństwa.

Premiera PlayStation Classic przeniesie was w przeszłość

Już 3 grudnia 2018 roku na rynek trafia PlayStation Classic – nowoczesny sprzęt dla fanów oldschoolu. Miniaturowa konsolka z dwudziestoma klasycznymi tytułami (wszystkie gry na PlayStation Classic tutaj!) przypomni czasy kart pamięci oraz zagrywania się w produkcje tkwiące w naszych sercach po dziś dzień! Zestaw z dwoma padami oraz kablami pozwalającymi podłączyć sprzęt do dzisiejszych telewizorów wyceniony został na 449 zł i dostępny jest do zamówienia od dzisiaj.

Cieszycie się na premierę PlayStation Classic? Jesteście gotowi na wspomnienie pierwszych porażek i nocy zarwanych przy totalnie irytujących w swojej trudności grach? Jeżeli nie, z pewnością pomoże wam trailer:

Gotowi na powrót do przeszłości?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments