Utracone dzieci Atlanty: kiedy premiera serialu w HBO GO?

Michał Małysa Seriale Publikacja: 26.03.2020, 15:53 Aktualizacja: 26.03.2021, 20:07
Utracone dzieci Atlanty to serial dokumentalny HBO przypominający sprawę uprowadzenia i morderstw dzieci w Atlancie pod koniec lat 70. i na początku kolejnej dekady. Premiera produkcji HBO GO już w kwietniu!
premiera-utracone-dzieci-atlanty
11 Udostępnień

Utracone dzieci Atlanty – data premiery

Premiera serialu zaplanowana jest na 6 kwietnia. Tego dnia do serwisu dodany zostanie pierwszy odcinek produkcji. Kolejne części pojawiać się będą co tydzień, w poniedziałki. Serial liczy 5 odcinków. O czym będzie opowiadał?

Zgodnie z zapowiedzią, produkcja przedstawia okoliczności tajemniczych zaginięć i morderstw dzieci w Atlancie pod koniec lat 70. i na początku kolejnej dekady. Utracone dzieci Atlanty ma pokazać, jak przebiegało wielowątkowe śledztwo, które zostało wznowione po 40 latach.

Utracone dzieci Atlanty – co wiemy o serialu?

W latach 1979-1981 w Atlancie porwano, a także zamordowano przynajmniej 30 czarnoskórych dzieci i młodych mężczyzn. 40 lat później śledztwo w tej sprawie zostało wznowione przez burmistrz Atlanty Keishę Lance Bottoms. W serialu znajdą się nowe komentarze do tej sprawy, a także materiały archiwalne. Wykorzystane przez twórców serialu niepublikowane nigdy wcześniej nagrania filmowe, wywiady, akty sprawy sądowej oraz dodatkowe materiały rzucają nowe światło na zgromadzone dowody i przedstawiają nieznane okoliczności zaginięć.

Dokument został wyprodukowany we współpracy ze spółką Roc Nation. Sara Rodriguez jest producentką nadzorującą ze strony HBO, a producentami wykonawczymi są Nancy Abraham i Lisa Hellera.

Grafika: HBO.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments