Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Premiera ponownie opóźniona

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 8.02.2021, 10:11 Aktualizacja: 8.02.2022, 10:12
Sezon na przeniesienia dat premier trwa w najlepsze. Tym razem Ubisoft postanowił pójść na całość i zdecydował się na bezterminowe przesunięcie remake’u Prince of Persia: The Sands of Time. Gra miała pierwotnie ukazać się w styczniu bieżącego roku, następnie w marcu, ale ostatecznie plany spaliły na panewce.
0 Udostępnień

Kolejne przesunięcie “Piasków czasu”

Wygląda na to, że prac przy odnawianiu Prince of Persia: The Sands of Time jest na tyle dużo, że deweloperzy z Ubisoftu po raz kolejny byli zmuszeni przesunąć datę premiery. Na początku grudnia zeszłego roku wspominaliśmy, że remake gry z 2003 roku nie ukaże się w styczniu, tak jak planowano to pierwotnie, lecz w marcu.

Ten termin również stał się już jednak nieaktualny, a nowego… nie ma i nie będzie, przynajmniej na razie. W miniony piątek na twitterowym profilu gry pojawiło się ogłoszenie, z którego wynika, że deweloperzy potrzebują jeszcze więcej czasu, co ma – tutaj będę parafrazował – pomóc w przygotowaniu takiego remake’u, jakiego oczekują fani.

Obawy przed premierą

Przypomnijmy, że zaprezentowany 10 września ubiegłego roku materiał promocyjny nie spotkał się z ciepłym odbiorem, a w Internecie zaczęły pojawiać się głosy, że ów remake wygląda zwyczajnie biednie. Kolejne przesunięcie terminu wypuszczenia gry do sprzedaży z pewnością nie pomoże.

Warto również pamiętać, że jesteśmy w środku pandemii, a ta dalej stanowi przeszkodę w kwestii pracy nad tak złożonym dziełem, jakim jest gra wideo. Takie bezterminowe przesunięcia nie są czymś nowym – wystarczy przypomnieć Techland, który ponad rok temu zdecydował się na przełożenie Dying Lighta 2.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments