Promocja na PlayStation Plus ruszyła jesienią

Michał Małysa Gry Publikacja: 30.09.2018, 2:05 Aktualizacja: 30.09.2018, 2:05
Jeżeli do nabycia flagowej usługi dla PS4 nie skłoniły kogoś comiesięczne newsy o nowych grach dla posiadaczy abonamentu, być może uczynią to najnowsze wieści. Właśnie ruszyła bowiem promocja na PlayStation Plus, w ramach której nabyć można roczny abonament o 25% taniej.
promocja na playstation plus
0 Udostępnień

Opłatę abonamentową uiszczać można zazwyczaj w trzech wariantach: miesięcznym, kwartalnym oraz rocznym. Płatność za 12 miesięcy z góry jest oczywiście najbardziej opłacalna. To właśnie do niej odnosi się najnowsza promocja na PlayStation Plus. Co uważniejsi gracze zauważą z pewnością, że data jej „wydania” to listopad ubiegłego roku. W przeciwieństwie do tamtej promocji, tegoroczna nie jest ograniczona czasowa i potrwać ma aż do „wyczerpania zapasów”.

Promocja na PlayStation Plus obniża standardowe 240 zł o wspomniane już 25%, czyli 60 zł. Pod podanym akapit wyżej linkiem nabyć można więc roczny abonament za 180 zł, co w stosunku do ceny miesięcznej (33 zł) daje graczowi sześć bezpłatnych miesięcy.

Ewentualne obiekcje sprawiać mogłaby kwestia innych promocji, takich jak zniżki z okazji targów PlayStation Experience (jeszcze atrakcyjniejsze, zbijające zazwyczaj cenę do około 130 zł). W tym roku PSX się jednak nie odbędzie, co oznacza, że obecna promocja na PlayStation Plus może być ostatnią na kilka najbliższych miesięcy okazją do tak taniego nabycia usługi.

Opis z PlayStation Store przypomina też, że promocja dotyczy tylko pierwszego roku. Subskrypcja jest ciągła, więc w przypadku niezrezygnowania z niej po roku, standardowa opłata zostanie po dwunastu miesiącach naliczona automatycznie. Instrukcję anulowanie subskrypcji znaleźć można TUTAJ.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments